Dizi Haberi

Ramo Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak?

Show TV Çukur dizisinden yakaladığı başarıyı yakalamak adına geçtiğimiz yaz ayında seferberlik başlattı desek yeridir. Zira Çukur dizisi için kesinlikle tutmayacağı Söz dizisinin yanında asla başarılı olamayacağını söyleyenlerin sayısı fazla olmasına rağmen harika reytinglerle dizi analiz uzmanlarını bile şaşırtan bir reyting alması Show TV’yi harekete geçirdi.

Acun ılıcalı ile Show TV yönetimi arasında ayrılık yaşanması, Acun Ilıcalı’nın kendi kanalını kurduktan sonra kendisine ait olan programları yeni kanalına taşımasından sonra, Show TV de belirgin bir reyting gerilemesi yaşadı. Bu gerilemeyi Çukur dizisinin harika başarısı, yeniden reytinglerin zirvesine çıkarttı.

Bunu bilen ve sağda solda kanalın kapanacağı yada satılacağı iddiaları bile konuşulmaya başladığı bir dönemde Çukur dizisinin getirdiği başarı ile kanalı büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Bunun yanında ana haber bültenlerinin oldukça farklı olması adeta Show TV’ye yeni bir hayat verdi. Gelelim asıl meseleye. Çukur dizisinin bence büyük benzeri olan Ramo dizisi devamlı olarak fragmanlarda yakında başlayacağı söylense de hangi gün yayınlanacağı belirsizliğini koruyordu. bugün aldığım bir habere göre Ramo ne zaman başlayacak sorusunu da cevabı bulunmuş oldu.

Ramo Ne Zaman Yayınlanacak?

Baş rollerinde Murat Yıldırım’ın yer aldığı ve Adana ilimiz de çekimleri başlayan dizinin hangi tarih ve hangi günde yayınlanacağı netlik kazandı. Ramo dizisi her Salı saat 20:00’da Show Tv ekranlarında yayınlanmakta. 

=> [mavibuton]Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor[/mavibuton]? İşte cevabı.Ramo ne zaman başlayacak - yazı görseli

Salı günü yayınlanacak olmasının Çekinceleri

1- Benzer dizi Çukur Pazartesi yayınlanacak Ertesi gün Ramo benzer bir dizi olması nedeni ile ters tepmesinden korkulması

2- Salı günü yayınlanan ve silah para ve güç üzerine Edho dizisi harika reytingler alması

3- Çukur dizisinden sonra yayınlanması iki dizinin karşılaştırılmasına ve Çukur’un reytinglerinin düşmesine neden olması

Bu çekinceleri bertaraf edildiği kararı kesinleşmesi halinde, Ramo dizisi Ocak ayı içinde Salı günü yayınlanacak. Büyük ihtimalle 14 Ocak 2020 Salı günü 1. bölümü ile karşımıza olacak. Tabi bu tarihin değişmesi yada gelişen yeni durum karşısında, yukarıda zikrettiğim tarihi güncelleyeceğim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu