Dizi Haberi

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Mahallede Çekilecek?

Ramo nerede çekiliyor? diye sosyal medyada bir takım kullanıcılar merak içerisinde olduğunu gördüm. Henüz çekimleri başlamayan ve cast çalışması neredeyse tamamlanmak üzere olan Ramo dizisi hangi mahallede çekiliyor? sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ramo Dizisinin Seti Nerede? Nasıl Gidilir?

BKM yapım tarafından yapımcılı üstlenilen, Mustafa Şefik Doğan’ın yöneteceği, Aytekin Ataş’ın ise dizinin müziklerini yapacağı Eylül ayının son haftasına ilk bölümü ile Show TV ekranlarında olacağı düşünülen dizisi, hem hikayesi hem de çekim alanları oldukça dikkat çekti.Ramo nerede cekiliyor görseli

Bildiğiniz üzere Show TV, geçtiğimiz sene Çukur dizisini İstanbul’un çok bilinmeyen tenha ve bir o kadar adı başka şeylerle anılan mahallede çekimlerini yapmış, o bölgenin halkı da hem dizide bölüm oyuncusu olarak yer almış hem de o bölgenin esnafı boraya gelenlerden dolayı satışlarında ciddi miktar da değişim olduğunu basına verdiği röportajlardan öğrenmiştik.

Şimdi yine Çukur dizisinin çekim mekanlarına benzer, mekanlarda çekimler olacak. İnternet dizisi olarak başlayan sıfırbir isimli dizinin oldukça tutması nedeni ile o bölge işlenen suçları da gündemine alacak olan Ramo dizisi Adana ilimiz de çekimlerini yapacak.Ramo dizisi nerede cekiliyor görseli

Güneşin çok sıcak olduğunu söyleyip kursun sıkmaya çalışan insanın haberlerini duymuş yada okumuşuzdur. Böyle absürt olayları içine alacak, biraz Çukur gibi biraz da sıfırbir gibi karma ve anlattığı hikaye ile bambaşka yönleri ile adanın çeşitli bölgeler de çekimlerini yapacaklar.

Özellikle yaz mevsiminde havanın sıcak olması nedeni ile cast çalışmaları biraz daha esnek davranıp çekimleri Ağustos sonu Eylül başı gibi başladığı haberleri kulağımıza kadar geldiğini buradan aktaralım.

Ramo dizisinin seti belli bir bölgede olmayacak. Birden çok alanlarda çekim yapılacak. Ancak şehrin merkezinde değil daha sakin ve o bölgede fakirliğin hakim olduğu mahallelerde çekimler yapılacak. Dizide zenginlik değil, fakirlik teması hakim olacak. Bu sebeple Adana ilimizin çeşitli mahallelerinde çekimleri yapılacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu