Oyuncu Kadrosu

Ramo Doğu Kimdir? Cihangir’in Adamı

Ramo Doğu bu sezona damga vuracak karakterlerden bir tanesi. Peki Ramo Doğu kimdir, Ramo Doğu gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, işte tüm bu sorularınızın yanıtları!

Show Tv ekranlarında her Cuma ekranlara gelen Ramo dizisinde Cihangir’in has adamı, Taner’in can yoldaşı olan Doğu, Cihangir’in pis işlerinin başındaki isimdir. Cihangir’in kızı Nehir’e aşık olsa da bu aşkı hep içinde taşımış bir türlü dillendirememiştir. ramo dogu resmi

Nehir’e olan ilgisini kendine bile itiraf etmekte zorlanan Cihangir’in adamı Doğu rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kim!

Ramo Doğu Gerçek Adı Dizileri

Mustafa Yıldıran Ramo Doğu karakterine hayat vermektedir.  Star Tv’de yayınlanmış olan “Söz” dizisinde Hafız karakteriyle büyük başarı yakalayan oyuncu son olarak Kanal D dizisi “Azize” dizisinde Balkan karakterine hayat vermiştir.Azize Dizisi Kartal'ın abisi - Mustafa Yıldıran1 Ocak 1984 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan başarılı oyuncu ilk defa kamera karşısına 2002 yılında “En Son Babalar Duyar” isimli dizi ile sektöre adım atmıştır.

Dikkatleri üzerine çekmesi de 2016 yılında “İçerde” dizisinde Mestan karakteri ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Lakin “Söz” dizisinde Hafız karakteri ile yıldızı parlamıştır.

Mustafa Yıldıran’ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler (Ramo Doğu)

  • 2019 – Azize (Balkan)
  • 2017 – Söz (Hafız)
  • 2015 – Filinta “Bin Yılın Şafağında”
  • 2009 – Avrupa Yakası
  • 2002 – En Son Babalar Duyar

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu