Oyuncu Kadrosu

Ramo Nadya Kimdir? Gözde Kaya Bilgileri

Ramo Nadya kimdir, Ramo Nadya gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Ramo’ya yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.ramo nadya resmi

Mazhar karakterinin ardından diziye mafya liderinin eşi Nadya karakteri de dahil oldu. Bakın Ramo Nadya rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu kimmiş!

Ramo Nadya Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gözde Kaya Ramo Nadya rolüne hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Vuslat” dizisinde Sultan karakterine hayat vermiş olan oyuncu Ramo oyuncu kadrosuna Nadya karakteriyle dahil oldu.gozde kaya resmi

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Payitaht Abdulhamid” dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu Ağustos 1988 doğumludur. 165 cm boyunda, 51 kg ağırlığında olan oyuncu aslan burcudur.

Antalya’da dünyaya gelmiş olan genç oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Öğretmen anne ve mimar babanın kızı olan oyuncu,   Nihat Odabaşı’nın İzmir’e gittiğinde keşfettiği bir oyuncudur. Odabaşı, Kaya’ya oyunculuk konusunda yönlendirmede bulunmuştur.

“Kalbim Seni Seçti” dizisi ile sektöre adım atan Kaya, bu dizide İpek karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

“Sil Baştan” dizisinde canlandırdığı Maya rolüyle ekranlara geldikten sonra, “Benim Hala Umudum Var”, “Uçurum”, “Çilek Kokusu”  adlı yapımlarda rol almıştır.

“Çilek Kokusu” dizisinde Çağla rolüyle de beğeni kazanan Kaya, “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almış ve Hatice Sultan rolünü canlandırmıştır. Ardından “Vuslat” dizisinde Sultan karakterine hayat veren oyuncu Ramo dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Dizide Nadya karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu