Dizi Haberi

Ramo Nerede Çekiliyor? Adana’dan Neden Ayrıldı

Ramo Nerede Çekiliyor? Ramo dizisi çekim alanları nereler diye merak edenler için kısa bir bilgilendirme yapmamız gerekiyor. Ramo dizisi nerede çekiliyor diye merak edenler için artık yeni bir adres de çekim yapacak.

Pandemi sürecinde bir çok dizinin çekimleri durdu. Çekimleri duran dizilerden bir tanesi de Ramo dizisi oldu. Baş rollerinde Murat Yıldırım’ın yer aldığı mafya ve aşk dizileri kategorisinde değerlendirebileceğimiz dizi pandemi sürecinde çok ciddi kan kaybetti.

Ramo Nerede çekiliyor Resmi

Aldığımız bilgilere göre dizinin senaryosunu yazan senarist ekibi değiştiği bilgisi bizlere ulaştı. Bunun yanında önemli isimler de bir bir kadrodan ayrıldıkları basına yansıdı. Hangi oyuncu yeni sezonda kadroda olmayacağını merak edenler için alt kısımda ki kırmızı yazıya tıklayıp, ulaşabilirsiniz. Ramo nerede çekiliyor sorusunun cevabı ise alt başlıkta sizleri bekliyor.

Ramo Ayrılan Oyuncular tüm listesi için tıklayınız.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor 2020

Korona virüs sürecinde Ramo dizisinde köklü bir değişime gidildi. Bir çok oyuncu kadrodan ayrılmaya başladı. Bunun yanında senaristin de değişmesi ile sıfırdan bir dizi gibi bizleri karşılayacak olan aşk ve mafya konulu dizi 2020-2021 sezonunda İstanbul da çekimlerini yapacak.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor 2020

Dizinin çekim alanları eskiden Adana illinde yapılıyordu. Ancak pandemi sürecinde iller arası seyahatin yasaklanması ve halen bu virüsün dünya çapında kontrol altına alınmamasından dolayı dizinin çekimleri İstanbul da devam etme kararı alındı. Dizide yer alan oyuncular arasında 60 yaşın üzerinde oyuncuların olması da bu kararın alınmasında büyük bir etken oldu.

Set çalışanlarının neredeyse %95’i de İstanbul da ikamet emesi, dizinin Adana ilinde değil İstanbul ilinde çekilmesine karar kılındı. Bu sayede iller arası seyahatin yasaklanması, dizinin çekimlerini aksatmaması hedeflendi.

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Ramo, yeni bir hikaye ile çok farklı bir kalem ve farklı mekanlarda seyirci karşısında olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu