Oyuncu Kadrosu

Ramo Pavyon Şarkıcısı Rolüyle Bakın Kim Dahil Oldu!

Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ramo dizisi bu akşam 7. bölümü ile ekranlara gelecek. Bu bölümde “Ramo Pavyon Şarkıcısı Kim?” seyircinin en merak ettiklerinden bir tanesi olacak. Bakın pavyon şarkıcısı rolüyle diziye kim dahil oldu!

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, İlhan Şen, Cemre Baysel, Macit Koper, Sacide Taşaner gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı her Salı Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo’da olaylar olaylar!

Büyük savaş başlıyor!

Mottosuyla seyirciyi heyecanlandıran Ramo 7. bölümde Sibel ve Ramo’nun yakınlaştığını izleyeceğiz.

Bu bölüme damga vuran bir diğer yakınlaşma ise Neco & Fatoş yakınlaşması. Neco, dedesini ailede en çok tanıyan isim diyebiliriz. Onun kötü niyetini çok iyi bilen Neco, bu nedenle onun dediklerini yapmak istemese de yapmak zorunda kalır.

Bir adamı öldürmek zorunda kalan Neco, soluğu Fatoş’un dizlerinde alır. Gözyaşları içinde Neco’yu gören ve teselli etmeye çalışan Fatoş şaşırır.

Ramo’da belki de en çok izlenecek sahnelerden olan bu sahne herkesi heyecanlandırırken Neco’nun geçmişine dönülen sahneler de çok konuşulacak.

Pavyon şarkıcısı elinde silahla Neco’yu vurmak isterken Ramo ve Sibel Neco’nun yanına gelir. Bu sahnelerde en çok merak edilen karakterlerden biri de pavyon şarkıcısı oldu. İşte oyuncu hakkında detaylar!

Ramo Pavyon Şarkıcısı Gerçek Adı Yaşı

Ayça Koptur Ramo dizisinde pavyon şarkıcısı bir kıza hayat verecek. Ayça Koptur kimdir, nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Ayça Koptur Kim? Nereli? Kaç Yaşında?

1994 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu özellikle seslendirme denilince ilk akla gelen isimlerden bir tanesi. İstanbul da yaşayan Ayça Koptur, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur.ayca koptur resmi

Seslendirme yaparak bu sektöre giriş yapan Ayça Koptur ilk kez kamera karşısına 2017 yılında yayınlanan “Aile Arasında” isimli sinema filminde bir avukatı canlandırarak başlamıştır.

2018 yılında “Başlat” sinema filminde Türkçe seslendirmesinde yer almış olan oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Böyle Bitmesin” dizisinde rol almıştır.

“Yer Gök Aşk”, “Al Yazmalım” dizilerinde rol alan oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Aşk ve Mavi” dizisinde Feride karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu