Dizi Özet

Raşi Öldü! Masum 288. Bölüm Özeti 4 Ocak 2021

Masum 288. bölüm özeti 4 Ocak Pazartesi Gopi kaçırılacak. Raşi Gopi’yi aramaya gidecek. Anurag Raşi’yi öldürecek. İşte Masum 288. bölüm özeti sizlerle

Masum 288. bölüm; Kokila’nın Paridhi’ye kızması ile başlar. Evde sık sık şaka yaptığını artık buna bir son vermesini isteyip gider. Paridhi Kokila’nın heybetli duruşu ve ses tonunu duyunca biraz çekinir. Kokila mutfağı terk edince derin bir nefes alır. Bu sırada Mutfakta ki diğer Modi bayanlar arasında Kokila’nın annesi de vardır. Nani Kokila’nın acı baharat gibi olduğunu söyleyince, herkesi güler.

Rasi Oldu Masum 288. bolum ozeti resmi
Masum 288 – Raşi öldü

Gopi evde kendisine saplantılı aşık olan Anurag’ın gerçek niyetini öğrenmiştir. Raşi’ye durumu anlatsa da Raşi inanmaz. Gopi de tek çözüm bunu Anurag ile konuşup evden gitmesini istemek olduğunu düşünür.

Masum 288 Gopi Anuragi evden kovar
Gopi Anurag’ın Odasına gelir

Gopi Anurag’ın odasına gidip evden ayrılmasını istediğini söyler. Anurag önce bir şaşırır. Daha sonrasında Gopi “Artık oyunu bırak. Eski eşinle konuştum. andan neden boşandığını da biliyorum. Bu sebeple artık bu evde kalamazsın” der.

Artık saklayacak bir şeyi kalmayan Anurag ise “Git romantik kocana bunu anlat. Sana kim inanır ki. En yakın arkadaşın bile sana inanmadı” diyerek Gopi’yi avuçlarının arasına almaya, bu gerçeği de kimseye söylememesi için mobing yapar. Gopi ise pis pis sırıtan Anurag’a 24 saat içinde Raşi’ye tüm gerçekleri gösterip evden atacağını söyler.

Masum 288. Bölüm Özeti Başlıyor…

Ranki festivalini Daval kendi evlerinde kutlamak için Modileri evine davet eder. Urmila hazırlıklar için zırnık koklatmayacağını, başkalarını beslemekten artık yorulduğunu söyler. Lakin Daval gelen misafirlerin yiyeceklerini hallettiğini söyler.

Hetal evinde misafir olarak kalan Paridhi’ye Hindistan geleneklerine uygun elbise verir. Zira Paridhi daha moderin bir il olan Delhi de yaşadığı için giydiği kıyafetler evine uygun değildir. Paridhi yeni elbisesini görünce çok mutlu olur. Jigar çok yakıştığını söyler.

Modiler Anurag’u da davete gelmesi konusunda ısrar eder. Lakin Anurag gelmeyeceğini söyler. Raşi ile Gopi Şah evine geç geleceklerini söyler. İkili Modi konağına geri direr. Gopi Anurag’ın gerçek niyetini kanıtlayacağını söyler. Anurag merdivenlerden inip Raşi ile Gopi’nin yanına gelir. Gopi elindeki Ranki bilekliğini Anurag’dan takmasını ister. (Kardeşler birbirlerine bu bilekliği bağlıyor)

Anurag Raşi’nin yanına ne yapacağını bilemez. Raşi “Yeter artık kes şu oyunu Gopi” diyerek Anurag’un bilekliği bağlamasına engel olur. Gopi sinirle gider. Anurag da kendisini Raşi’ye acındırır.

Masum 288. Bölüm Özeti

Ahem Gopi’siz şah evine gelmese de aklı Gopi’dedir. Raşi tek başına gelince Gopi’nin neden gelmediğini soırar. Raşi de geç gelmek istediğini, bu sebeple erken geldiğini söyler.

Ahem dayanamaz Gopi’yi arar. Lakin Gopi telefonu açmaz. Ev telefonunu arar. Hetal evde olmadığını, yolda olabileceğini söylese de herkes Gopi için endişelenir. Ahem hemen Gopi’yi aramak için Şah evinden Modiler ile birlikte ayrılır.

Modiler konağa geldiğinde evin dağınık olduğunu, Gopi’nin telefonu da evde ama Gopi’nin evde olmadığını fark ederler. Hemen durumu polise bildirirler. Ahem ve Jigar etrafı arar. Ancak hiç bir iz bulamadan geri gelir.

Masum 288 Ozeti Paridhi Gopi2nin kupesini fark keder
Paridhi Gopi’nin küpesini fark eder – Masum 288

Modiler kara kara düşünürken, Masterji (Anurag) gelir. Herkes Gopi’yi görüp görmediğini sorar. Anurag ise evde ayrılmadan önce Raşi ile Gopi bir arada olduğunu daha sonra görmediğini söyler. Bu esnada Paridhi Anurag’ın pantolonuna takılan bir küpe görür. Kendi telefonundan Gopi’nin resmine bakınca Gopi’yi Anurag’ın kaçırdığını anlar. Tam herkese bunu söyleyecekken, Raşi araya girip susmasını, Gopi’yi bulmak için birlikte çalışmalarını teklif eder.

Raşi bu işi tek başına yapamayacaklarını çok iyi biliyor. Hemen gizlice Kokila’yı mandire götürür. Her şeyi anlatır. Kokila duydukları karşısında şok olur. Anurag da mandire gelip Gopi ile evliliği için dua eder. (Evlenmediler ama Anurag deli olduğu için böyle düşünüyor)

Masum 288. bolum ozeti Anurag Gopi2yi kacirir
Masum 228 özeti – Anurag Gopi’yi kaçırır

Kokila oğlundan habersiz bu işi yapmak istemez. Ev halkına her şeyi anlatır. Ahem sinirle Anurag’u yakalayıp dövmek ister. Ancak Kokila Gopi’nin canı tehlikede olduğunu, bu sebeple takip etmeleri gerektiğini söyler. Jigar ile Ahem Anurag’ı takibe başlar. Anurag panoluna Gopi’nin küpesinin takıldığını görünce Modilerin kendisini takip edip etmediğini kontrol eder. Ahem’in arabasının arkadan geldiğin fark eder. Anurag onları yanlış bir yere gönderip oradan kaçar.

Masum 4 Ocak Özeti

Ahem, Jigar ve Polisler Anurag’un gittiği yeri öğrense de kaldığı ve Gopi’yi tutsak ettiği evi bulmak için aramaya başlarlar. Masterji Gopi ile evlenmek için hazırlıklara başlar. Gopi de avazı çıktığı kadar bağırıp, yardım ister. Ancak kimse sesini duyamaz.

4 Ocak Pazartesi Masum Ozeti Rasi Gopiyi bulur
Raşi Gopi’yi bulur

Raşi Gopi’nin tutsak edildiği binanın yakınına gelir. Gopi Raşi’yi görüp yardım etmek için bağıracağı sırada Anurag Gopi’nin ağzını kapatır. Raşi ise “Sanki Gopi’nin sesini duyar gibi oldum” diye düşünse de bu aklının bir oyunu zanneder. Tam da bu sırada Gopi’nin ranki bilekliğini yerde görür. Etrafı aramaya başlar ve Gopi’nin tutsak edildiği yer bulur.

Raşi pencereden tırmanıp içeri girdiğinde Anurag ile Gopi’nin evlenmek üzere olduğunu görür. İçeri girip Anurag’ın elindeki sinduru yüzüne fırlatır. Gopi’nin ellerini çözüp kaçmak isterken Anurag her ikisini de yakalar. Polise ise çoktan adres almış, olay yerine doğru gelmektedir.

Masum Raşi Öldü!

Anurag Raşi’yi itekler. Raşi’nin kafası masaya çarpar. Bu sırada Jigar da Raşi’nin ayakkabısını bulur. Raşi yeniden ayağa kalkıp yerdeki demir sopa ile Anurag’a vurur. İlk fırsatta oradan kaçmaya çalışır. Kokila, Jigar, Madhu ve Urmila Raşi’nin içeri girdiği binanın önüne gelir. Kapının kilitli olduğunu görür. Ahem ile polisler de gelir. Ahem kapıyı kırmaya çalışırken Gopi ile Raşi’yi terk edilmiş eski okulun içinde görür.

Rasi Oldu Masum 4 Ocak 2021 Ozeti resmi
Raşi Öldü

Anurag Raşi ile Gopi’nin arkasında gelir. Masterji “benim değilsen kara toprağın ol” şeklinde bir düşünce ile Gopi’nin kafasına demir sopa ile vurmak isterken, Raşi fark edip araya girer. Sopa Raşi’nin kafasına gelir. Raşi kanlar içinde merdivenlerden yuvarlanır.

Ahem Anurag’u yakalayıp öldüresiye döver. Polisler Masterji’yi yakalar. Raşi hemen ambulansa götürülür. Ambulans içinde Raşi gözlerini açar. Raşi “Sana inanmadığım için çok üzgünüm Gopi. Lütfen beni affet. Gopi çocuklarıma çok iyi bak. Onlar sana emanet ” der. Gopi bunları evde konuşacaklarını, çocuklarına iyileşip, kendisinin bakmasını ister. Raşi son isteğinin ranki bandını bağlayıp, ömür boyu kardeş kalmak olduğunu söyler. Gopi de ranki bandını Raşi’ye bağlar.

Bu konuşmalardan sonra Raşi yavaşça gözlerini kapatır. Ambulansın içindeki doktor Raşi’nin kalbi durduğunu ve hastayı kaybettiklerini, Raşi öldü der. Jigar acı dolu bir çığlık atar. Modiler hastaneye gidemeden Raşi öldüğü belli olur. Modiler de eve döner. Raşi’nin cesedi Madi konağının salonuna getirilir. (Çok kötü oldum ;( )

Hayat ne garip ikizlerin araba içinde doğuran Raşi’nin ölümü de araba içinde oldu. Masum 288. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Masum 289. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Rashinin olumu cok cok acıklı zaten jigarda cok inandirici agkiyor sonradan her ne kadar rashiyi unutsada

    1. ben özeti yazarken ağladım. Her ne kadar Raşi yapmadığını bırakmasa da çocuklarını bir arabanın içinde doğurdu. Ölümü de ambulansın içinde oldu. Çok üzüldüm

  2. Gerçekden de çok duygulandım.Keşke Rashi ölmeseydi…Yaptığı her şeye rağmen ölmesine çok Üzüldüm.Hatta ağladım bile…

  3. Gerçekden de çok duygulandım.Keşke Rashi ölmeseydi…Yaptığı her şeye rağmen ölmesine çok Üzüldüm.Hatta ağladım bile…

  4. بله منم مثل شماها گریه کردم کاشکی راشی نمیمرد

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu