Fragman

Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı! Macera Kenya’da Geçiyor

Recep İvedik 6 Fragmanı yine maceranın devam ettiği çok ama çok komik anların bizleri beklediği filmin 6. serisi 8 Kasım da sinemalar da olacak. Kahramanımız Recep İvedik bu sefer Kenya’da macerasına devam edecek. Yerli kabilelere karışıp, onların reisi olup, kız bile istemeye gideceği harika bir film bizleri bekliyor. Recep İvedik 6 KapakRecep İvedik 6 filmi yine Çamaşırhane yapımı olarak önce sinemalarda, daha sonra ise TV ekranlarında olacak olan kademi filminin 6. serisi bir kısım tarafında merakla bekleniyordu. Nihayet filmin fragmanı yayınlandı ve sinema tarihi de belli oldu. 8 Kasım 2109 da filmin devamını izlemek için sinemalara beklerken sizleri bekletmeden yeni serinin fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Recep İvedik 6 Fragmanı

Geçtiğimiz seride mahallenin kahramanı Recep, otobüs şoförü olup, milli takımı götürmek için yolsa çıksa da takımda bulunan sporculara, kendi imalatı olan kuru Fasulyeden yedirdiği için tüm sporcular müsabakalara çıkamayacak durumda olması ile macera başlamış, kendi ekibini kurup ülkesine olimpiyatlarda bir çok altın madalya kazandırmıştı.Recep İvedik 6 filminin FragmanıRecep İvedik 6 izlediğimizde hikayenin tamamını öğreneceğiz. Ancak bizler burada kısaca kahramanımızı bekleyen olayları konusunda bilgilendirmek kısa bir özet vermek maksadı ile bir kaç bilgi vereceğim.

Recep İvedik 6 Fragmanı Sonrası Analizler

Recep İvedik kankası ile beraber Konya da düzenlenecek olan 6. Konya Kuru fasulye festivaline davet edilmesi üzerine hemen Konya’ya gidecek uçak biletini arkadaşı biler birlikte alırlar. Ancak tüm bilet alma işlemini telefondan yapan Recep, görevlinin tam anlaması üzerine onlara Konya değil Kenya bileti almıştır. Uçağa bindiğinde etrafındaki herkesin esmer olmasına dikkat çeken Recep, uçak havada iken çok geçmeden olayın aslını öğrenir.Recep İvedik 6 Fragmanı görseliKenya’ya gittiğini anlayan Recep, uçakta rezillik çıkartsa da uçağı tekrar ülkeye döndürmeyen ikna edemez. Sonunda Kenya topraklarına ayak basan Recep, safari turunda iken sıkıştığını söyleyip, arabandan iner. Göreviler ise Recep ve arkadaşını beklemeden yola koyulunca, Recep ve arkadaşı Kenya’nın yırtıcı hayvanlarla kaplı ormanında yalnız kalırlar. Goril ve aslan saldırısından sığınmak üzere kaçarken yolları yerli kabilelerin içine düşer. Yerli kabileler ise gelenlerin yabancıları yani bizimkileri öldürmeye karar verirler.

Recep, kıvrak zekası ile kabilenin kutsal reisi ile kendisi arasında şeklen bir benzerlik olduğunu görünce;

“Ben sizin reisinizi olarak geldim”

Deyip birden halkın reisi olur. Hemen kendisini kabul ettirmeyi başaran Recep, kendi kabilesinden başka kabilede bulunan kızı istemeye gider ama vermezler. Recep de kızı kaçırmak isterken yakalanır ve silahlar çekilir. Bu işi yarışma ile çözeceğini, silahları bir kenara bırakmalarını söyleyen Recep’in teklifini kabul eden yerli kabile reisi, Recep’in kabilesi ile yarışma yaparlar. Sonunda Recep, karşı tarafın kabilesini alt etmeyi başarırlar. Recep İvedik 6 görseliOrmanda gezerken bir grup bilim insanına da denk gelirler. Recep’i insan olarak değil, goril yavrusu sanıp, bir süre inceleyen bilim adamları Recep’in konuştuğunu ve normal bir insan olduğunu anlaması biraz uzun sürecek. Bu anlar oldukça komik olduğu için Recep İvedik 6 fragmanı izlemenin tek başına yeterli olmadığını, 8 Kasımda filmin tamamını izlemenizi tavsiye  ederim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu