Dizi Haberi

Rekabet Dizisinin Konusu Ne? Baş Rolde Kimler Var?

Rekabet Dizisinin Konusu henüz kanal tarafında basına duyurulmasa da fısıltı gazetesinin haberlerine göre oldukça iddialı bir proje daha geliyor.

Çukur, Babil, Çarpışma, Menajerimi ara, Zemheri gibi dizileri piyasaya süren yapım firmasında bir yeni dizi atağı daha geliyor. Buy defa konusu hayatın içinden olacak. Şimdiden Ay yapımını projelerini merek edenler hadi buyun yazıya ;)

Rekabet Dizisinin Konusu

Henüz hangi kanal da yayınlanacağı basına duyurulmasa da arkada planda dizinin yayınlanacağı kanal az çok netlik kazanmıştır. Dizinin konusuna baktığımızda, birden çok avukatın çalıştığı Hukuk bürosunda önce kavga daha sonra aşka dönüşen aynı zaman da sevgilisi ile kazandığı davalar konusunda rekabete giren etkileyici bir o kadar sürekleyici, hikaye bizleri bekliyor.

Rekabet dizisinin konusu yazı görseli

Henüz dizide hangi karakterlerin yer alacağını basına yansımadığı için azimli bir avukat stajyerin yine işinde başarılı aynı büroda çalışan bir başka avukata karşı nefretle başlayan duygunun aşka dönüşme hikayesi ekranlarda yer alacak. Elbette dizide sadece aşk yok. Çekişme azim ve hırs dolu dizide sürükleyici hikayelere de yer verilecek.

Aldığımız bilgi çerçevesinde bölüm oyuncuların hikayeleri etkili olarak işlenecek. Müvekkillerin dava konusu da dizide kendisine yer bulacak.

Rekabet Dizisinin Baş Rol Oyuncusu Kim?

Cast çalışmaları bizzat Ay yapım tarafında yürütüyor. Dizide yer alacak oyuncuları yapım içinde henüz teklif gitmeden önemli bir süzgeçten geçirilip, daha sonra teklif gittiği fısıltı haberlerine yer alıyor. Bizlerin ulaştığı lakin teyide muhtaç bilgileye gören Rekabet dizisinin baş rollerin de Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu yer alacak.

Rekabet dizisinin baş rol oyuncuları

Kaan ile Pınar daha önce Netfilix de yayınlanan Love 101 ve Love 102 kadrosunda birbirlerin partneri olarak oynamışlardı. Sosyal medyada ikiliyi çok yakıştıranlar da olmuştu. Ay yapım anlaşılan o ki sosyal medyadan gelen tepkilerin olumlu olmasından sonra Rekabet dizisinde ikiliyi baş rol de oynatacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu