Survivor

Reynmen Kim? 2019 Survivor Türkiye – Yunanistan Kadrosunda Olacak Mı? Reyman Hakkında Bilmedikleriniz

Scorp sayesinde ün kazanan ve meşhur olan, gerçek ismini ise çoğu kimsenin bilmediği, ancak Reynmen kim dediğimizde bir çok kişi onu tanıdığını söylüyor. Peki Reynmen Survivor kadrosunda olacak mı? Reynmen gerçekteki ismi ne? gibi soruları bu yazımızda cevaplarken sizlerde çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Dikkat ederseniz Acunn medya bu sene jüri üyelerinin belli kriterlere göre eleyip son 30 yarışmacıyı halkın beğenisine sundu. Sonuçta yarışmada olsa ülkemizi temsil edecek olması, nedeni ile halkın da desteğini alan yarışmacıyı Survivor 2019 yarışmasına gönderecek. Lakin Survivor son 30 yarışmacısı arasında olmayan ama gideceği yönünde oldukça ciddi kulis bilgilerinin olduğu sosyal medya fenomeni Reynmen kim olduğu sorusunu cevaplayalım daha sorna Survivor 2019 kadrosunda olup olmayacağı konusunda bazı bilgiler vereceğiz.

Reynmen Kimdir?

reynmen kim (Yusuf Aktaş) resim 2

  • 1995 İstanbul’da Hayata Gözlerini Açtı
  • Memleketi İstanbul
  • Gerçek adı Yusuf Aktaş
  • Radyo Ve Televizyon Programcılığı Mezunu
  • Scorp Sayesinde Fenomen oldu
  • Sosyal Medya Fenomenidir
  • Sadece Scorp değil İnstagram ve Youtube de milyonlarca takipçisi var
  • Komik ve Doğal videolarla kendisini sevdiren biri

Kısaca maddeler halinde sosyal medya fenomenini ancak bu kadar tanıtabildik. Acun medya geçtiğimiz sene reytinglerin istediği gibi gitmemesinden sonra takımlarda yarışma devam ederken ciddi bir değişiklik yapmıştı. Bu yıl ise hali hazırda sosyal medyada milyonlarca hazır takipçisi olan fenomenleri kadroya katmaya devam ediyor.Reynmen kim - Yusuf Aktaş- resim 1

Bunu yanında sadece fenomenler değil milli takım sporcuları da kadroda kendisine yer bulacak. Peki Yusuf Aktaş namı değer REYNMEN Survivor 2019 kadrosunda olacak mı? Aldığımız ve güvendiğimiz bazı bilgiler Yusuf’un %100 kadroda yer alacağını söylese de henüz tam kadro açıklanmadığı için bizler kesin olacak katılır diyemiyoruz. O yüzen kadroya katılacak en güçlü adaylardan biri diyebiliriz.

Bu yıl soğuk geceleri sıcacık yarışmalarla evimizi şenlendirecek olan Survivor yarışmasında her yıl farklı konseptlerle ekrana gelen uluslar arası yarışma bu yıl ülke çapında olacak. Türkiye ile Yunanistan yarışacak.

Uluslar arası bir yarışma olması ve sanki futbol mücadelesi gibi keyifli geçeceğini düşündüğümüz yarışmada kazanabilmek için hem en güçlü sporcuların kadroda yer almasını isterken, yarışmayı ülkemizde yayın haklarını üzerine alan Acun medya ise yarışmanın izlenebilmesi için hazır kitlesi olan fenomenlerden kadrosunda olacağını biliyoruz. Bakalım bunlardan biri de Reynmen olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu