Gelinim Mutfakta

Rümeysa Aydın İnstagram Profili [Sosyal Medya Hesabı]

Rümeysa Aydın İnstagram Adresi hangisi olduğu konusunda gelen soruları cevaplamak adına bu yazıyı kaleme alıyoruz. 

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın instagram adresinde son zamanlarda çok konuşulacak paylaşımlar yapmaya başladı. Özellikle Ezgi’ye karşı açıkça savaş açan Rümeysa Aydın’ın instagramı hangisi olduğunu bilmeyenler için gerekli adresi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta Best Of yarışmasının 5. haftasında yarışmaya katılan Rümeysa Aydın, hada önce kendi isteği ile okulunu tamamlamak üzere yarışmadan çekilmişti.

=> Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut İnstagram adresi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yani 16 Mart 20202 ile 20 Mart haftasına yarışmaya katılan Rümeysa Aydın sosyal medya hesapları hakkında gerekli bilgilendirme hemen yazının devamında sizleri bekliyor.

Rümeysa Aydın İnstagram Adresi

Gündem de yer alan yarışmacıları sizlere tanıttığımız tarihi yazarak başlamak istiyorum Zira takipçi sayısı her an değişim göstereceği için bu yazıyı 17 Mart 2020 tarihinde kaleme aldık. Rümeysa Aydın’ın şu an aktif takipçi sayısına baktığımızda 73.768 takipçisi olduğunu görüyoruz. bu sayı artabilir yada azabilir.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın İnstagram resmi

Rümeysa Aydın sosyal medya hesabı olarak instagramı daha fazla kullandığını ve çok konuşulacak paylaşımlarda bulunduğunu söylemek isterim.

Bu hafta yani 16 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta sırları hakkında açıklamalarda bulunan hesabı takip ettiğini ve yazılanları keyifle okuduğunu söylemesi, o hesabı meşrulaştırdığını söylemem gerek.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Sosyal Medya Resimleri

Rümeysa şu an 7 aylık hamile olmasına rağmen sosyal medya hesabında hamilelikle ilgili görselleri çok az yüklemesi gözlerimizden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kim olduğunu ve hakkındaki bilgileri görmek için tıklayınız.

Rümeysa şu ana kadar 8 çeyrek altın ve 5 bilezik aldı. Bu hafta sanırım hiç bilezik alamayacağını düşünüyoruz. Kısaca bilezik ve çeyrek sayısı değişmeyecek.

Rümeysa Aydın’ın instagram adresine ulaşmak için Tıklayınız

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın İnstagram resimleri

Eşi futbolcu olan ve 2019 Ocak ayında ilk olarak Gelinim Mutfakta yarışmasına gelen, daha sonra sınavları nedeni ile yarışmadan ayrılan Rümeysa, 16 Mart 20230 tarihinde yarışmaya katıldı.

Kısaca yarışmadaki hikayesini anlattığım Rümeysa Aydın’ın İnstagram resimlerinden bir kaçını hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Rümeysa Aydın’ın videosu

Best Of yarışmasında aldığı puanlarla değil yaptığı yorumlarla çok konuşulan Rümeysa’nın kısa bir videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu