Oyuncu

Rüya Coriç Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Rüya Coriç kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtlarını sizler için hazırladık.

Karamel Yapım imzalı yeni sezonda başlayacak olan Emanet dizisinde rol alacak olan Rüya Coriç hakkında merak edilenler sizlerle!

Rüya Coriç Hayatı Bilgileri

1996 yılında dünyaya gelen Rüya Coriç, Sırbistan’da doğmuştur. Hem manken hem oyuncu hem de sunucu olan olan Rüya Coriç Nişantaşı Üniversitesi mezunudur.ruya coric resmi (1)

Sinema ve Televizyon Eğitimi almış olan Coriç, Gazikent Üniversitesi’nde Kamera Önü Oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Bu eğitimlerin ardından Yasemin Öztürk’ten de yine oyunculuk konusunda ders almıştır.ruya coric kim resmi

Genelde sunucu olarak bilinen Rüya Coriç, TV8, Number One Tv, Fashion Tv kanallarında sunuculuk deneyimi kazanmıştır. Tv100’de “100’de 100 Hayatlar” adlı programda sunuculuk yapmış olan oyuncu ayrıca profesyonel basketbolcudur.ruya coric kimdir resmi

Hatta Beşiktaş’ta bir dönem forma giymiş ama geçirdiği sakatlık nedeniyle sahalara veda etmiştir. 2019 yılında “Model of Turkey” yarışmasına katılan Coriç, en iyi fotoğraf veren manken (Best Photomodel) olarak seçilmiştir.

Basketbol, sunuculuk, modellik derken dizi sektörüne de adım atan Rüya Coriç Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Yılanların Öcü” dizisinde rol almıştır. “Deli Ormanlı” sinema filminde rol alan oyuncu son olarak “Olmadı Kaçarız” adlı filmde rol almıştır. 2020 yılında ise “Emanet” dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Güzel oyuncu dizide Cansu rolüne hayat verecektir.

Rüya Coriç Dizileri ve Filmleri

  • Emanet (Cansu) – 2020
  • Olmadı Kaçarız
  • Deli Ormanlı
  • Yılanların Öcü

Rüya Coriç Sevgilisi Kim?

Halil İbrahim Göker ile sosyal medyada Rüya Coriç ile canlı yayın yapmış, takipçiler ikiliyi sevgili zannedip sorduklarında “Olmadı Kaçarız” adlı sinema filminde partner olduklarını dile getiriyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu