Dizi Haberi

Rüya Dizisi Ekranlara Veda Mı Ediyor?

Show Tv’de yaz sezonunda ekranlara gelmeye başlayan, başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı dizi Rüya final kararıyla izleyiciyi şok etti.

Yazın dizi sektörüne eklenen dizilerden olan Rüya, ilk yayınladığı tarihlerde salı günü Show tv ekranlarına geliyordu. Ancak yönetmenliğini Cemal Sarı’nın yapımcılığını Gold Film/Faruk Turgut’un yaptığı izinin istenilen reyting oranlarına ulaşamaması dizide yayınlandığı günün değiştirilmesini gündeme getirdi. Rüya Oyuncu Kadrosu Dizi Resmi

Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlı ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrol oyuncuları olarak rol aldığı Rüya dizisi 10 Eylül itibariyle pazar gününde seyirciyle buluşmaya başladı. Ancak istenilen reyting yine yakalanmayınca dizi final yapma yoluna gitmek zorunda kaldı.

Rüya Oyuncu Kadrosu Elif Bulut Resmi

Sevilen oyuncuların olduğu iki farklı sosyal gruptan gelen Elif ve Bulut karakterinin imkansızlıklar içinde yeşeren aşklarını anlatan dizide üvey annesinin Elif’i evlendirmek için zorladığına şahit olduk. Bulut ve Elif’in aşklarını konu alan yaz dizisi sonbahar sezonunda da devam edecekken reytinglerdeki durumundan dolayı ekranlara veda etme kararı aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu