Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Demir Kimdir? Gönül’ün Oğlu

Sadakatsiz Demir kimdir, Sadakatsiz Demir gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Sadakatsiz Demir Kim?

Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Demir, Derin’in kardeşidir. sadakatsiz demir resmiGönül’ün oğlu olan Demir, Ali’yi çok kıskanır bu nedenle de Ali’yi zor durumda bırakmak için elindeki tüm imkanları kullanır.

Sadakatsiz Demir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Doğan Can Sarıkaya Sadakatsiz dizisinde Demir rolüne hayat vermiştir. Son olarak “Tek Yürek” dizisinde Rüzgar karakterine hayat veren oyuncu, Show Tv ekranlarının sevilen dizisi “Çukur” dizisinde Acar karakterine hayat vermiştir. Oyuncu 2004, İstanbul doğumludur.doğan can sarıkaya resmi Televizyon reklamlarının tanındık yüzlerinden olan Sarıkaya, daha önce Petito, Kinder ve Uludağ Limonata reklamlarında rol almıştır. Reklam filmleri dışında hangi dizilerde rol aldı merak edenler için yazımıza devam edelim. İlk olarak “Küçük Ağa” dizisinde rol almış olan oyuncunun ikinci rol aldığı dizi ise “Yeter” dizisi olmuştur.

Bu dizide canlandırdığı Kaan rolüyle büyük beğeni alan Sarıkaya, “Tek Yürek” dizisinde Rüzgar karakteriyle de adından söz ettiren bir oyuncu. “Çukur” dizisinde Acar rolüyle adını duyuran Doğan Can Sarıkaya, yeni sezonda Sadakatsiz dizisinde Derin’in kardeşi olan Demir karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu