Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Didem Kimdir? [Sadakatsiz Dizisi Didem]

Sadakatsiz Didem Kim? Sadakatsiz dizisi Didem karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Daha önce hangi dizi ve filimler de rol aldı? Volkan ile bağlantısı ne? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

(Güncelleme 07/04/2021) Didem karakteri Selçuk ile Volkan’ın Derin’i mahallede gören yada duyan birilerinin olup olmadığını aradığı sırada internet kafeden kaçan gencin peşine düşen Volkan ve Selçuk sonunda genci yakalar. Genç Asya’nın rezil olması için internete montajlanmış videoyu koyduğunu, bu videoyu da Didem’in çekip kendisine gönderdiğini kabul eder.

3 Mart 2021 tarihinde Didem karakteri Sadakatsizi dizisinin kadrosuna çok önemli bir rolle dahil olacak. Daha önce basına yansıyan Biliglere göre Derin karakterine hayat veren Melis Sezen’in diziden ayrılacağı netlik kazanmıştı. Şimdi Didem karakteri Volkan ile bağlantılı bir rolle dahil olacak.

Sadakatsiz dizisi Didem kimdir (Aydan Taş) Resmi
Sadakatsiz dizisi Didem Resmi

Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günleri yeni bölümleri ile yayınlanan ve ilk yayınlandığı günden bu zaman kadar oldukça fazla ilgi göre yapmacılığını Med yapımını yaptığı Sadakatsiz Oyuncuları arasına yeni bir oyuncu dahil olacak.

Cansu Dere Caner Dindoruk, Melis sezen, gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran diziye Hercai dizsinden bomba bir transfer gerçekleşti. Aldığımız bilgiyi %100 teyit ettikten sonra Hercai dizisinde Şehriyar Taşkın karakterini canlandıran güzel oyuncu Sadakatsiz Didem rolünü, 3 Mart 2021 tarihinden itibaren canlandırmaya başlayacak.

Sadakatsiz Didem Kimdir

Kanal D ekranlarında her bölümü merakla beklenen, ülkemizde yayınlandığı günden bu zamana kadar reytingleri her geçen gün artırmayı başaran Med yapım önemli dizilerinde biri olan Doctor Foster dizisinden dilimize uyarlanan Sadakatsiz dizisin de Didem karakteri ile kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı Aytan Taş.

Sadakatsiz Didem kimdir (Aydan Taş) Resmi
Sadakatsiz Didem Resmi

Aydan Taş en son Mardin ilinin Midyat ilçesinden çekimleri halen devam eden Hercai dizisinde Şehriyar Taşkın rolüne hayat vermiş, oradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir isimdir.

Şehriyar Taşkın Kimdir (Sadakatsiz Dizisi Didem)

Sadakatsiz dizisi Didem rolüne hayat verecek olan oyuncu Şehriyar Taşkın; 1982 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Üniversitesi İktisat Bölümünü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. BKM oyuncusu olan Aydan Taş, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” da rol almıştır.

Sadakatsiz Didem kimdir (Aydan Taş) Resmi

Üç sezon boyunca “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli program da hem oyuncu hem de senarist olarak yer almıştır. “Krem”, “Aşağı Yukarı Yemişliler”, “Neşeli Hayat”, “Bebeğim” isimli yapımlarda adından söz ettirmiştir. Bunların dışında “Bir Demet Tiyatro” da görev almıştır.

“Hayat Şarkısı” adlı dizide iki sezon boyunca Nilay karakterine hayat veren Taş, 2014 yılında “Hadi İnşallah” adlı filmde Kızıl rolüne hayat vermiştir.

Aydan Taş kimdir - (Sadakatsiz Didem) Resmi
Aydan Taş Resmi

“Karadayı” dizisin de canlandırdığı Aysel karakteri ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Güzel oyuncu 2005 yılında “Organize İşler” sinema filmiyle kamera karşısına çıkmıştır.

Aydan Taş’ın Daha Önce Yer Aldığı Diziler

Sadakatsiz (2021 – Didem)
Hercai (2019)
Hayat Şarkısı (2016 – Nilay)
Tatlı Küçük Yalancılar (2015 – Deli Kadın)
Karadayı (2014 – Aysel)
Yalan Dünya (2013 – Konuk)
Krem (2012-2013 / Fadik)
Aşağı Yukarı Yemişliler (2011 – Aysun)
Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008-2011)
Sınıf (2008)
Bebeğim (2006)
Bir Demet Tiyatro (1995)

Sadakatsiz dizisi Didem kimdir (Aydan Taş) Resmi

Yakın zamanda Sadakatsiz Didem karakteri ekranlara da yer alacak olan Aydan Taş’ın hayat vereceği Didem rolü şimdiden merak ediliyor. Daha önce defalarca komik rolleri canlandıran Taş’ın şimdi canlandıracağı Didem rolü kesinlikle komik olmayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu