Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizi Selçuk Kimdir? Nil’e Aşık

Sadakatsiz Dizi Selçuk kimdir, Sadakatsiz Dizi Selçuk gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Yirmili yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiş ama aslında istenmeyen bir bebekmiş. Annesinin alkol problemi var.

Devamlı olarak sarhoş bir anneyle yaşamak, mahalle tarafından dışlanmak, onun içine kapanmasına ve sosyal ilişkilerde başarısız olmasına sebep olmuş. Selçuk’un müzik yeteneği var fakat bu hayalini henüz küçükken kendi içine gömmüş.

Dışarıdan ne kadar güçlü görünse de çok büyük bir özgüven sorununa sahip ve değersizlik kompleksi var. Öfkesini kontrol edemiyor. Nil’e çok aşık fakat bu aşk saplantı boyutunda ve sağlıksız.

Nil’in sevgilisidir. Nil’e eziyet edip parasını alan ve bu parayla içki alan biridir. Asya ile arkadaş olan Nil, Asya’nın desteğiyle Selçuk’tan kurtulur.

Sadakatsiz Dizi Selçuk rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncunun annesi de ünlü bir oyuncu bakın kim!

Sadakatsiz Dizi Selçuk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emir Taro Tekin Sadakatsiz Dizi Selçuk rolüne hayat vermektedir. 1997 yılında dünyaya gelen Tarık Emir Tekin, oyuncu Şevval Sam ve  futbol tarihinin unutulmaz ismi Metin Tekin çiftinin oğludur.

The Oxford School of Drama mezunu olan oyuncu İstanbul doğumludur. Taro Emir Tekin adıyla da tanınmaktadır. tarik emir tekin resmi

1,84 m boyunda olan oyuncu aslen Kocaelilidir. Oyuncu Oxford School of Drama’ya başvuran binlerce kişi arasından seçilen 17 kişi arasına girmeyi başarmıştır.

İngiltere’de oyunculuk eğitimine devam eden Tarık Emir Tekin, Şevval Sam ile birlikte rol alımak isteyip istemediği sorulduğunda annesinin bunu pek istemediğini ama kendisinin çok istediğini dile getirdi.

Bunun üzerine mikrofon uzatılan Şevval Sam aynı projede olsak de oğlum sevgilimi oynayacak hali yok oğlumu falan oynar herhalde demiştir. tarik emir tekin annesi resmi

Oyuncu bir taraftan eğitimine devam ederken bir taraftan da oyunculuk yapmaktadır. İngiltere’de yayınlanan “Mata hari” adlı müzikalde rol alan oyuncu sinema sektöründe yer almayı istediğini de dile getirmiştir.

Futbol ile aranız nasıl sorusuna ise futbol oynamada yetenekli olmadığını kouyu Beşiktaşlı olduğunu itiraf etmiştir.

Tarık Emir Tekin Kaç Yaşında? (Sadakatsiz Dizi Selçuk)

23 yaşındadır.

Tarık Emir Tekin Dizileri ve Filmleri (Sadakatsiz Dizi Selçuk)

  • Sadakatsiz – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu