Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kimdir? Mert’in Eşi

Sadakatsiz Dizisi Bahar kimdir, Sadakatsiz Dizisi Bahar gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı sorularınızın yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

MedYapım’ın yapımcılığını üstlendiği Cansu Dere’li Sadakatsiz dizisinde Bahar dizinin önemli karakterlerinden biri. Mert’in eşi olan Bahar, eşinin Asya’ya gizli hayranlığından da rahatsız olmaktadır.

Otuzlu yaşlarının sonlarında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Kız meslek lisesi mezunu, el işi konusunda becerikli. Üniversitede, Ev Ekonomisi bölümünü bitirmiş.

Çocukluk yıllarında sevdalandığı Mert’le evlenmek onu dünyanın en mutlu insanı yapmış. Bahar ve Mert, evlendikten birkaç sene sonra çocuk sahibi olmak istemişler fakat çocukları olmuyor.sadakatsiz dizisi bahar resmi

Hem çocukluk arkadaşı hem de komşuları olan Volkan’ın, karısı Asya ve oğulları Ali ile öyle güzel bir yuvası var ki, Bahar o aileye gıpta ediyor. Fakat Mert’in Asya’yı fazla övdüğü zamanlarda bu “gıpta” duygusu, salt bir kıskançlığa dönüşüyor.

Volkan’a karşı fazlasıyla dost fakat onun dışında daha çok kendi çıkarlarını gözeten birisi.

Asya’nın komşudur. Eşi Mert ile sıkıntıları vardır. Tam bir hayvansever olan Bahar’ın tek hayali bir evladının olmasıdır. Mert’in onu Asya ile aldattığını öğrenen Bahar zor günler yaşar ama Mert sonunda onu ikna eder. Bir de evlatları olur ama Asya, Volkan ve Derin’in ilişkisini saklayan Bahar’a kırgındır.

Mert’in eşi Bahar rolüyle hafızalara yer eden güzel oyuncu bakın kim!

Sadakatsiz Dizisi Bahar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sadakatsiz dizisi Bahar rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu Yeliz Kuvancı. 1987 yılında dünyaya gelmiştir.yeliz kuvanci resmi

Son olarak “Tutunamayanlar” dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Yeliz Kuvancı Dizileri ve Filmleri (Sadakatsiz Dizisi Bahar)

  • Sadakatsiz (Bahar) – 2020
  • Tutunamayanlar (Ayşe) – 2020
  • Keşke Hiç Büyümeseydik (Ayşe) – 2018
  • Hangimiz Sevmedik (ıtır) – 2016 / 2017
  • Kocamın Ailesi (Güneş) – 2014 / 2015
  • Düğün Dernek (Banka Memuru) – 2013
  • Böyle Bitmesin (Nazlı) – 2012
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (İnci) – 2010 / 2011

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu