Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir? Volkan’ın Sevgilisi

Sadakatsiz Dizisi Derin kimdir, Sadakatsiz Dizisi Derin gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kanal D ekranlarında Sadakatsiz dizisinde kıskançlık rüzgarlarının estiği dakikalara damga vuran Derin hakkında detaylar merak konusu. İşte o detaylarla başlayalım.

Yirmi dört yaşında. Tekirdağ’da doğmuş, büyümüş. Yurt dışında Moda Tasarımı’nı bitirmiş. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde gezen birisi. Bir evin bir kızı olması, eski belediye başkanı şimdilerde güçlü bir iş adamı olan babasının civardaki herkes tarafından tanınması ve saygın bir aile olmaları, onun ruhunu sıkıştırıyor.

Prenses gibi büyümüş. Erkek kardeşinden farklı olarak, ailesi Derin’in üzerine hep daha çok düşmüş. Ailesiyle mükemmel bir ilişkisi yok fakat varlıkları ona içten içe daima güven veriyor.

Fazlasıyla sıcak, enerjik, açık sözlü, eğlenmeyi seven, kıpır kıpır bir kadın. Bir atölyesi var ve orada tasarım yapıp, fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşıp, satışını yapıyor. İşi onun için sadece bir hobi.

Volkan’ın sevgilisidir. Hırslı bir kız olan Derin, moda bölümü mezunudur. Volkan’dan hamile kalan Derin, Volkan’ın boşanmasının ardından kızını dünyaya getirir.

Sadakatsiz dizisinde Derin rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kim!

Sadakatsiz Dizisi Derin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Melis Sezen Sadakatsiz dizisi derin rolüyle ekranlara gelmekte. 2 Aralık 1993 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu “Hayat Bazen Tatlıdır” isimli dizide canladırdığı “Aslı” karakteri ile popüler olmuştur.melis sezen resmi

“Siyah İnci” dizisinde Ebru karakterine hayat veren oyuncu daha sonra “Leke” dizisinde Yasemin rolüyle büyük beğeni almıştır. Daha sonra “Sevgili Geçmiş” dizisinde başrolde yer almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu