Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Derya Kimdir? Asya’nın Arkadaşı

Sadakatsiz Dizisi Derya kimdir, Sadakatsiz Dizisi Derya gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları!

MedYapım’ın yapımcılığını üstlendiği Sadakatsiz dizisinde Derya, Asya’nın çalıştığı hastanede çalışan doktorlardan biridir.sadakatsiz dizisi derya resmi

Asya’nın iş arkadaşıdır. Kadın Doğum Uzmanı olan Derya, Derin ile Volkan’ın ilişkisini uzun süre saklamıştır. Bu ortaya çıkınca pişman olup Asya’dan af diler.

Asya’nın zekasına hayran olan Derya, onun en yakın arkadaşıdır. Peki Sadakatsiz Dizisi Derya rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu kim, işte yanıtı!

Sadakatsiz Dizisi Derya Gerçek Adı Yaşı Eşi Dizileri

Özge Özder Sadakatsiz Dizisi Derya karakteriyle seyirci karşısında. Son olarak “Mucize Doktor” dizisinde Kıvılcım karakteriyle tam not alan Özge Özder; 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder)

Kendisini oyunculuk üzerine geliştirmek isteyen Özge Özder 1996 yılında Bilkent Üniversitesi Konservatuvar bölümünü burslu olarak kazanmıştır. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarını derece yaparak kazanmıştır. 4 sene okuduktan sonra güzel oyuncu, 2000 senesinde üniversite hayatını başarıyla tamamlamıştır.

Okul biter bitmez, kendisini tiyatro sahnelerinde bulan güzel oyuncu Özge Özder, bir çok tiyatro oyunlarında görev almıştır. Televizyonla, 2004 senesinde tanışmıştır. O yıl kanal D de yayınlanmakta olan “Haziran gecesi” adındaki dizide rol alan Özge Özder, rolünün hakkını sonuna kadar vermiş ve izleyicinin gözünden tam puan almayı da başarmıştır.Özge Özder ve Sinan Güleryüz

“Haziran Gecesi” isimli dizide görev yaptığı yıllarda bile tiyatro sahnelerini bırakmamıştır. “Haziran gecesi” dizisinin final yapmasından sonra kariyer basamağını tırmanmasında çok önemli bir adımı “Dudaktan Kalbe” isimli dizide rol alması sayesinde hem ülke çapında tanınmaya hem de dizi ve filmlerden teklif almaya başlamıştır.

Fox TV ekranlarında yayınlanan “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde de rol alan ve orada harika bir iş çıkartan güzel oyuncu, 2007 senesinde Tansel Öngel ile bir evlilik yaşamış, ancak bu evlilik yalnızca 3 sene sürmüştür.

2010 senesinde çift boşanma kararı almış ve boşanmışlardır. 2018 yılında ise Sinan Güleryüz ile evlenmiş, dillere destan bir düğün yapmışlardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu