Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Haluk Kimdir? Derin’in Babası

Sadakatsiz Dizisi Haluk kimdir, Sadakatsiz Dizisi Haluk gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı diyenler aradığınız soruların yanıtları yazımızda sizlerle!

Cansu Dere’nin aldatılan bir kadına hayat verdiği Sadakatsiz dizisinde Haluk Bey, Volkan’ın iş ortaklığı yapacağı kişidir. Gönül ile evlidir. Derin ve Demir adında iki evlatları vardır. İş dünyasının önemli bir ismidir.

Kızı Derin’in Volkan ile neler yaşadığından bihaber olan Haluk Bey, Asya’nın sözleri sonrasında büyük bir şok yaşar. sadakatsiz dizisi haluk resmi

Varlıklı bir adam olan haluk Bey hem eşini hem de evlatlarını bolluk içinde büyütmüştür. Derin’in babasıdır. İş dünyasının önemli ismi olan Haluk Bey, kızının Volkan’dan hamile kaldığını öğrenince deliye döner ve onu uzun süre affetmez. Kızı Derin’in böyle bir şey yapacağına ihtimal dahi vermeyen Haluk Bey rolüyle izlediğimiz usta isim bakın kim!

Sadakatsiz Dizisi Haluk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Burak Sergen Sadakatsiz Dizisi Haluk rolüyle ekranlara gelmekte. TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Halka” dizisinde İlhan Tepeli adlı bir mafya lideri olarak karşımıza çıkan usta isim, öncesinde ise “Çukur” dizisinde Beyefendi rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. burak sergen resmi

Burak Sergen,’in asıl ismi daha doğrusu tam ismi Burak Reis Sergen’dir. Kendisi gibi oyuncu olan Toprak Sergen’in de aynı zaman da ağabeyidir.

Şubat 1961, Ankara doğumlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu