Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Mert Kimdir? Bahar’ın Eşi

Sadakatsiz Dizisi Mert kimdir, Sadakatsiz Dizisi Mert gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Başrolünde Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin rol aldığı Kanal D ekranlarının yeni dizisinde yer alan karakterlerden biri de Mert.

Mert, otuzlu yaşlarının sonlarında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Orta halli bir aileden geliyor. Tekirdağ’da bir üniversitede Ekonomi okumuş. Çocukluğundan beri her daim yanında olan Bahar ile on beş sene evvel evlenmişler.

Bahar ve Mert’in çocukları olmayınca, Bahar’ın bu konuyu artık anksiyete haline getirmesi, Mert’in Bahar’dan soğumasına neden olmuş. Mert’e göre Volkan, icraatla değil lafla var olan birisi ve Mert bunu hazmedemiyor.sadakatsiz dizisi mert resmi

Asya’ya içten içe bir zaafı var fakat bu zaafın Mert’in Volkan kompleksiyle de alakası var. Sıcak, hafif samimi, sözünü esirgemeyen bir adam. Yakışıklı olduğunun farkında ve bunu kullanmaktan çekinmiyor. Özgüveni yüksek.

Bahar’ın kocadır. Volkan’ın arkadaşı olan Mert, Asya’ya aşıktır. Asya ile eşini aldattığı ortaya çıkar. Pişman olup eşinden af diler. Bir de evlatları olur.

Sadakatsiz dizisi Mert rolüyle izlediğimiz oyuncu ise bakın kim!

Sadakatsiz Dizisi Mert Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Eren Vurdem Sadakatsiz dizisi Mert rolüyle seyirciyle buluşmakta. Son olarak Atv dizisi “Kuruluş Osman” dizisinde Konuralp karakterine hayat vermiştir.eren vurdem resmi

Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Söz” dizisinde Ateş namı değer Karabatak rolüyle dikkat çeken Vurdem, Konya doğumlu.

1988 yılında dünyaya gelen oyuncu Haliç Üniversitesi devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 31 yaşında olan Eren Vurdem, oyunculuğa Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar” ile merhaba demiştir.

Uzun yıllar bu dizide Osman rolüyle seyirci karşısına çıkan oyuncu, 2009 yılında “Hesaplaşma” dizisi ile kariyerine devam etmiştir. “Şefkat tepe”, “Şubat” dizilerinde rol alan Vurdem 2015 yılında “İnadına Aşk” dizisinde Çınar karakterine hayat vermiştir.

Dizi sektöründeki başarısı kadar sinema sektöründe de başarılı işlere imza atmıştır. Özellikle “Sümela’nın Şifresi” adlı sinema filmi serisinde başrolde yer alan oyuncu herkesi kahkahaya boğmuştur. “Kurt Kapanı”, “Son Mektup”, “Yolculuk”, “Jin”, “No Ofsayt” yer aldığı filmlerdir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu