Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

DR. Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisi oyuncuları, oyuncuların gerçek hayatları hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

Dünyaca ünlü bir yapım olan “Dr. Foster” dizisi oyuncu kadrosu netlik kazanıyor. İşte merakla beklenen o kadro!

Sadakatsiz Oyuncuları Gerçek Adları Hayatları

sadakatsiz dizisi oyunculari resmi

Yapımcısı MedYapım
Yönetmeni Neslihan Yeşilyurt
Senaristi Kemal Hamamcıoğlu
Oyuncuları Cansu Dere (Asya9

Caner Cindoruk (Volkan)

Melis Sezen (Derin)

Kenan Ece  (Turgay)

Yeliz Kuvancı (Bahar)

Burak Sergen (Haluk)

Özge Özder (Derya)

Tarık Emir Tekin (Selçuk)

Gözde Seda Altuner (Gönül)

Nazlı Bulum (Nil)

Cemal Hünal ()

Olcay Yusufoğlu (Serap)

Alp Akar (Ali)

Mutlunur Lafçı (Suna)

Dora Dalgıç (Selen)

Oktay Oy (Hakan)

Zerrin Nişancı (Nevin)

Meltem Baytok (Cavidan)

Mahmut Gökgöz (Altan)

Gamze Büyükbaşoğlu (Pelin)

Selçuk Borak (Nenin’in Eşi)

Nilgün Türksever (Selçuk’un annesi Hicran)

Aydan Taş (Didem)

Doğan Can Sarıkaya (Demir – Derin’in kardeşi)

Sadakatsiz dizisi Ayrılan Oyuncular Eren Vurdem (Mert)

Umut Özkan (Tarık)

Çiğdem Çintuğlu (Tuğçe)

Melisa Döngel (Hicran’ın gençliği)

Hikmet Kömrükçü (Volkan’ın annesi)

Onur Berk Aslanoğlu (Faruk)

Cansu Dere (Asya)

Asya, işinde başarılı bir doktordur. Eşi Volkan tarafından aldatılan Asya’nın dünyası başına yıkılır ama Volkan’ın gerçek yüzünü herkese göstermeden boşanmaz. Tek derdi evladı Ali’nin mutlu olmasıdır.

sadakatsiz dizisi mine resmi

1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur. Son olarak “Ferhat ile Şirin” dizisinde Banu karakterine hayat vermiştir.


Caner Cindoruk (Volkan)

Asya ile evlidir. 40 yaşında olan Volkan eşini Derin ile aldatır. Asya’nın bunu öğrenmesinin ardından hem işinden hem de evladından olur. Derin ile bir yuva kurar, bir de kızları olur.

sadakatsiz dizisi volkan kimdir resmi 2

1980 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Son olarak “Zemheri” dizisinde Ertan karakterine hayat vermiştir.


Melis Sezen (Derin)

Volkan’ın sevgilisidir. Hırslı bir kız olan Derin, moda bölümü mezunudur. Volkan’dan hamile kalan Derin, Volkan’ın boşanmasının ardından kızını dünyaya getirir.

2 Aralık 1993 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu “Hayat Bazen Tatlıdır” isimli dizide canladırdığı “Aslı” karakteri ile popüler olmuştur.melis sezen resmi

“Siyah İnci” dizisinde Ebru karakterine hayat veren oyuncu daha sonra “Leke” dizisinde Yasemin rolüyle büyük beğeni almıştır. Daha sonra “Sevgili Geçmiş” dizisinde başrolde yer almıştır. 


Kenan Ece (Turgay)

Asya’nın çalıştığı hastanede psikiyatri bölümüne gelmiştir. Asya ile aralarında bir yakınlaşma söz konusudur. Asya’nın en büyük desteği Turgay olmuştur.

Son olarak “Avlu” dizisinde Murat rolüyle ekranlara gelen oyuncu, Aralık 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir.kenan ece resmi

Dubai doğumlu olan Kenan Ece, babasının işi nedeniyle bulundukları Dubai’de dünyaya gelmiştir. Avustralya Özel Lisesi mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almak üzere Amerika’ya gitmiştir. Özel bir tiyatroda oyunculuk eğitimi alan Kenan Ece, Amerika’da Ekonomi üzerine lisans eğitimini de tamamlamıştır.


Alp Akar (Ali)

Asya ve Volkan’ın oğludur. Akıllı bir genç olan Ali’nin en büyük korkusu anne ve babasının boşanmasıdır ve bu da gerçek olur. Ali, annesiyle kalmayı tercih eder.

2006 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.  Show TV’nin “Güldüy Güldüy” Show adlı programında seyirciyle buluşmuş olan oyuncu son olarak “Payitaht Abdulhamid” dizisinde rol almıştır.alp akar resmi

“Bizim Hikaye”, “Canım Ailem”, “Geniş Aile”  yer aldığı diğer yapımlardan bazılarıdır.


Yeliz Kuvancı (Bahar)

Asya’nın komşudur. Eşi Mert ile sıkıntıları vardır. Tam bir hayvansever olan Bahar’ın tek hayali bir evladının olmasıdır. Mert’in onu Asya ile aldattığını öğrenen Bahar zor günler yaşar ama Mert sonunda onu ikna eder. Bir de evlatları olur ama Asya, Volkan ve Derin’in ilişkisini saklayan Bahar’a kırgındır.

yeliz kuvanci resmi

 

1987 yılında dünyaya gelmiştir. Son olarak “Tutunamayanlar” dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.


Eren Vurdem (Mert)

Bahar’ın kocadır. Volkan’ın arkadaşı olan Mert, Asya’ya aşıktır. Asya ile eşini aldattığı ortaya çıkar. Pişman olup eşinden af diler. Bir de evlatları olur.

eren vurdem resmi

1988, Konya doğumlu olan oyuncu son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Konur Alp karakterine hayat vermiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.


Burak Sergen (Haluk)

Derin’in babasıdır. İş dünyasının önemli ismi olan Haluk Bey, kızının Volkan’dan hamile kaldığını öğrenince deliye döner ve onu uzun süre affetmez.

burak sergen resmi

1961 yılında Ankara’da doğmuştur. Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Feyyaz karakterine hayat vermiştir.


Gözde Seda Altuner (Gönül)

Derin’in annesidir. Asya’nın hastası olduğu için başta saygı duyduğu Asya’dan nefret etmektedir. Kızının zor anlarının tek sebebi olarak gördüğü Asya’ya çok öfkelidir. Eşi Haluk’u ikna edip Derin’e destek olur.

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Oyuncuları arasına dahil oldu görseli

Gözde Seda Altuner 16 Haziran 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 37 yaşında olan güzel oyuncu ikizler burcudur. Çocukluk yıllarında beri oyuncu olmak isteyen Gözde Seda Altuner Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünü başarı ile tamamlamıştır.


Özge Özder (Derya)

Asya’nın iş arkadaşıdır. Kadın Doğum Uzmanı olan Derya, Derin ile Volkan’ın ilişkisini uzun süre saklamıştır. Bu ortaya çıkınca pişman olup Asya’dan af diler.

ozge ozder resmi

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak “Mucize Doktor”  dizisinde Kıvılcım karakterine hayat vermiştir.


Tarık Emir Tekin (Selçuk)

Nil’in sevgilisidir. Nil’e eziyet edip parasını alan ve bu parayla içki alan biridir. Asya ile arkadaş olan Nil, Asya’nın desteğiyle Selçuk’tan kurtulur.

tarik emir tekin kimdir resmi

1997 yılında dünyaya gelmiştir. The Oxford School of Drama mezunudur. Daha önce “Rise of Empire Ottoman” adlı yapımda Mehmed karakterine hayat vermiştir.


Nazlı Bulum (Nil)

Selçuk ile sevgilidir. Sürekli Selçuk’tan şiddet gören Nil, Asya ile tanışır ve akıllı hamlelerle Selçuk’un hapse düşmesini sağlar.

nazli bulum resmi

17 Temmuz 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 28 yaşında olan güzel oyuncu yengeç burcudur. En Son Bartu Ben isimli dizide yer alan güzle oyuncu aynı zamanda senaristlik de yapmaktadır.


Olcay Yusufoğlu (Serap)

Volkan’ın asistanıdır. Eşinden boşanmış olan Serar, Selen’in annesidir. Selen arkadaşı Ali’ye yaşadığı zor anları anlatır.

1988 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Demet rolüne hayat vermiştir. olcay yusufoglu resmi

“Bizim Hikaye” dizisinde Nihal rolüne hayat vermiş olan oyuncu, “Cesur Yürek” dizisinde de rol almıştır.


Dora Dalgıç (Selen)

Serap ve Tarık’ın kızıdır. Anne ve babası boşanmıştır. Annesinin hayatında yeni birini görmek hiç hoşuna gitmez. 

22 Ağustos 2007 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Küçük Ağa” dizisinde rol almıştır, “Güldüy Güldüy Show” ekibinde yer almıştır.dora dalgic resmi

“Kara Ekmek”, “Can Dostlar”, “Hayaller Ülkesi:Gomanya”, “Bizim Köyün Şarkısı”, “Gönül İşleri” oyuncunun rol aldığı diğer yapımlardır.


Mahmut Gökgöz (Altan)

Asya’nın çalıştığı hastanedeki en kıdemli doktordur. Yıllarca yurtdışında çalışmıştır. Alkol bağımlılığı nedeniyle mesleğe veda etmiştir.

Sadakatsiz Doktor Altan rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Netflix ekranlarında yayınlanan “Atiye” oyuncu kadrosunda yer alan usta isim Tümay Özokur Management oyuncusudur. 6 Mart 1951 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.mahmut gokgoz resmi

“Babam ve Oğlum” sinema filminde İbrahim rolüyle hafızalara yer eden oyuncu, “Hayalet”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Hercai”, “Bekarlığa Feda”, “Triliçe”, “Söz”, “Bebek Geliyor”, “Sorma Neden”, “Cennet’in Gözyaşları”, “Kalbimdeki Deniz”, “Şimdi Aşk”, “Yeter”, “Karagül”, “Aşk Yeniden” oyuncunun rol aldığı bazı yapımlardır.


Oktay Oy (Hakan)

Asya’nın çalıştığı hastanenin yönetim kurulundaki isimlerden bir tanesidir. Asya’nın başarılı bir doktor olduğuna inanan Hakan olaylarda da Asya’yı destekler.

Sadakatsiz dizisinde Hakan rolüne hayat vermektedir. 1972 yılında dünyaya gelen oyuncu 180 cm boyunda, 73 kg ağırlığındadır.sadakatsiz hakan resmi

İstanbul doğumlu olan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü mezunudur. “Dudaktan Kalbe” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkan Oktay Oy,  son olarak kadrosunda Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı “Kurşun” dizisinde rol almıştır.


Gamze Büyükbaşoğlu (Pelin)

Asya’nın sekreteridir. Asya’nın en büyük destekçilerinden biri Pelin olur ve kötü olayların geçeceği konusunda ona moral verir. 

gamze buyukbasoglu resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Tasarım Bölümü mezunu olan oyuncu evlidir.Daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, “Kürk Mantolu Madonna” ve “Filler Hakkında Konuşsak” adlı tiyatro oyunlarında oyunculuğu ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Aydan Taş (Didem)

Sadakatsiz dizisin de Didem karakteri ile kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı Aytan Taş.

Sadakatsiz Didem kimdir (Aydan Taş) Resmi
Sadakatsiz Didem Resmi

Aydan Taş en son Mardin ilinin Midyat ilçesinden çekimleri halen devam eden Hercai dizisinde Şehriyar Taşkın rolüne hayat vermiş, oradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir isimdir.


Sadakatsiz Ayrılan Oyuncular (Kanal D)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisine veda eden oyuncular ve canlandırdıkları karakterler yazımızda sizlerle!

Hikmet Körmükçü (Saliha)

Volkan’ın annesidir. Hastanede ölüm döşeğindeyken çok sevdiği gelini Asya’ya öğüt verir. Asya’ya aile yadigarı verdiği yüzük ise Volkan ile boşanmasının ardından Volkan’a geri döner. Senaryo gereği diziye ölerek veda eder.

Üsküdar Amerikan Kız Koleji mezunudur. İlk tiyatro eğitimlerini, lise öğrenimi sırasında Vasfi Rıza Zobu ve Bedia Muvahhit’ten almıştır. Tepebaşı Deneme Sahnesi’nde ilk deneyimlerini edinmiştir.hikmet kormukcu resmi

Son olarak TRT 1 dizisi olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır.


Umut Özkan (Tarık)

Serap ile boşanmıştır. Selen’in babası olan Tarık, kızıyla görüşürken bir taraftan da eski eşinin neler yapıp yapmadığını kontrol eder.

Sadakatsiz Tarık rolüyle ekranlara gelmektedir. 14 Temmuz 1982 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen oyuncu 184 cm boyunda 77 kg ağırlığındadır. umut ozkan resmi

Yönetmen yönüyle de tanınan oyuncu aslen Samsunludur. Oyuncu Ufuk Özkan’ın kardeşidir. Son olarak “En Uzun Gece” adlı sinema filminde Cemil rolüne hayat vermiştir.


Onur Berk Arslanoğlu (Faruk)

Asya’nın hastasıdır. İlaç yazdırmak için gelen Faruk’a Asya psikiyatri bölümüne yönlendirse de Faruk gitmek istemez. Faruk’un Asya’ya saldırması sonrasında hastanede büyük olay çıkar. 

Trust Menajerlik oyuncusu olan Arslanoğlu, mühendis olmasına rağmen oyunculuk ile kariyerine devam etmektedir.onur berk arslanoglu resmi

1983 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Onur Berk Arslanoğlu, Nagihan Gürkan ile evlidir. İstanbul Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.


Sadakatsiz Oyuncuları arasına yeni eklenen oyuncuları gün ve gün eklemeye devam ediyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu