Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Doktor Altan Kimdir? Alkolik Doktor

Sadakatsiz Doktor Altan kimdir, Sadakatsiz Doktor Altan gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizleri beklemekte!

Kanal D ekranlarında her Çarşamba yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Doktor Altan karakteri dizide dikkat çeken karakterlerden biri oldu. Doktor Altan, Asya’nın çalıştığı hastanede görev yapan doktorlardan biri.sadakatsiz doktor altan resmi

Alkol alması nedeniyle zor anlar yaşayan Doktor Altan’ı Asya başta korusa da sonrasında onu hastaneden uzaklaştırılmasına karar verir.

Doktor Altan ise soluğu Asya’nın karşısında alıp Amerika’dan gelip ben bu hastanenin adını duyurdum diye isyan eder ve Asya’dan intikam almaya yemin eder.

Asya’nın çalıştığı hastanedeki en kıdemli doktordur. Yıllarca yurtdışında çalışmıştır. Alkol bağımlılığı nedeniyle mesleğe veda etmiştir.

Sadakatsiz Doktor Altan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mahmut Gökgöz Sadakatsiz Doktor Altan rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Netflix ekranlarında yayınlanan “Atiye” oyuncu kadrosunda yer alan usta isim Tümay Özokur Management oyuncusudur. 6 Mart 1951 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.mahmut gokgoz resmi

“Babam ve Oğlum” sinema filminde İbrahim rolüyle hafızalara yer eden oyuncu, “Hayalet”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Hercai”, “Bekarlığa Feda”, “Triliçe”, “Söz”, “Bebek Geliyor”, “Sorma Neden”, “Cennet’in Gözyaşları”, “Kalbimdeki Deniz”, “Şimdi Aşk”, “Yeter”, “Karagül”, “Aşk Yeniden” oyuncunun rol aldığı bazı yapımlardır.

“Atiye” dizisinde bir ustaya hayat veren oyuncu Sadakatsiz dizisinde Doktor Altan rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu