Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Faruk Kimdir? Asya’nın Hastası

Sadakatsiz Faruk kimdir, Sadakatsiz Faruk gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Kanal D ekranlarında yayınlanan MedYapım’ın yapımcılığını üstlendiği kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen’in olduğu Çarşamba günün sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Faruk, Cansu Deren’nin canlandırdığı Asya karakterinin hastasıdır.sadakatsiz faruk kimdir resmi

Asya her geldiğinde onun bir psikiyatrist ile görüşmesini ister ama Faruk Asya’nın hastası olarak gelmeye devam eder. Tavırlarıyla Asya’yı korkutan Faruk, sözleriyle de Asya’yı etkiler. Faruk, Asya’ya zarar verecekken araya Turgay girer.

Asya’nın hastasıdır. İlaç yazdırmak için gelen Faruk’a Asya psikiyatri bölümüne yönlendirse de Faruk gitmek istemez. Faruk’un Asya’ya saldırması sonrasında hastanede büyük olay çıkar. 

Sadakatsiz Faruk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Onur Berk Arslanoğlu Sadakatsiz Faruk rolüyle seyirciyle buluşmaktadır. Trust Menajerlik oyuncusu olan Arslanoğlu, mühendis olmasına rağmen oyunculuk ile kariyerine devam etmektedir.onur berk arslanoglu resmi

1983 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Onur Berk Arslanoğlu, Nagihan Gürkan ile evlidir. İstanbul Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Üniversitede iken tanıştığı tiyatro hayatının odak noktası haline gelmiştir. Tiyatro oyunlarında hem rol almış hem de yönetmenlik yapmıştır. Şahika Trend yönetiminde Studio Oyuncuları’nda tiyatro oyunlarında yer almaktadır.

Onur Berk Arslanoğlu Dizileri ve Filmleri (Sadakatsiz Faruk)

  • Sadakatsiz (Faruk) – 2020
  • Yeniden Leyla – 2020
  • Plaza (Emre) – 2020
  • Rain, Snorkel and Green Beans (Oğul) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu