Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Fırat Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Sadakatsiz Fırat kimdir? Sadakatsiz dizisine yeni oyuncu müjdesi! İşte diziye yeni gelen Fırat karakteri ve Fırat karakterine hayat veren oyuncu hakkında merak edilenlerin yanıtları!

Sadakatsiz Fırat Kim?

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Fırat. Fırat karakteri nasıl biri şu an netlik kazanmasa da Asya’ya saldıran kişi olabileceği gündemde, bir diğer beklenti ise Derin’e yakınlaşacak bir isim olması.sadakatsiz firat resmi

Asya Volkan’ın Tekirdağ’a döndüğü andan itibaren sürekli başı belaya girmekteydi. Sonunda Volkan’a evlenmeliyim diyerek aslında Volkan’ı kızdıran bir adım attı. Asya Volkan’ın bu olayların ardındaki isim olduğundan emin olduğunu biliyoruz ama Asya Volkan’ın gerçek yüzünü ikinci kez ortaya çıkarma derdinde. Bu süreç Asya için zor olsa da sonunda kazanan Asya olacak. Bu süreçte Fırat nasıl bir konumda olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sadakatsiz Fırat Gerçek Adı Dizileri

Mehmet Çelik Sadakatsiz dizisinde Fırat rolüyle ekranlara gelmektedir. Dizinin önemli isimlerin biri olarak izleyeceğimiz Mehmet Çelik bakın kimmiş!

Mehmet Çelik Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

25 Eylül 1989 tarihinde Bayburt’ta dünyaya gelen oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur.mehmet celik resmi

Hasan Güngör Management oyuncusu olan Mehmet Çelik, “Baba Candır” dizisinde Hamit rolüyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Başarılı oyuncu daha önce “Arka Sokaklar”, “Benim Hal Umudum Var”, “Recep İvedik 2”, “Bir Deli Sevda” dizilerinden rol almıştır. “Malazgirt 1071” sinema filminde Antonius karakterine hayat veren oyuncu Sadakatsiz dizisinde Fırat rolüyle seyirciyle buluşmuştur.

Mehmet Çelik Boyu Kilosu

180 cm boyunda 81 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu