Kim Kimdir

Sadakatsiz Pelin Kimdir? Asya’nın Sekreteri

Sadakatsiz Pelin kimdir, Sadakatsiz Pelin gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kanal D ekranlarında yayınlanan kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Alp Akar, Burak Sergen, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Özge Özder gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Pelin, Asya’nın sekreteridir.sadakatsiz pelin resmi

Asya’nın iyi kalpli biri olduğundan emindir. Bu nedenle Asya zora düştüğünde de ona olan inancını dillendirir.

Asya’nın sekreteridir. Asya’nın en büyük destekçilerinden biri Pelin olur ve kötü olayların geçeceği konusunda ona moral verir.  Asya giderken üzülen Pelin’e Asya kalemini bırakınca Pelin geri döneceğinize eminim diye destek olur. Bakın Sadakatsiz Pelin rolüne hayat veren oyuncu kimmiş!

Sadakatsiz Pelin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gamze Büyükbaşoğlu Sadakatsiz dizisinde Asya’nın sekreteri Pelin rolüne hayat vermektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tasarım Bölümü mezunu olan oyuncu evlidir. gamze buyukbasoglu resmi

Daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, “Kürk Mantolu Madonna” ve “Filler Hakkında Konuşsak” adlı tiyatro oyunlarında oyunculuğu ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Poromenajerlik oyuncusu olan Gamze Büyükbaşoğlu, Toy İstanbul’da tiyatro oyunlarında yer almaya devam etmektedir. Bir evladı olan oyuncu Sadakatsiz dizisiyle ilk kez bir dizide yer almıştır.

Gamze Büyükbaşoğlu Dizileri ve Filmleri (Sadakatsiz Pelin)

  • Sadakatsiz (Pelin) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu