Kim Kimdir

Sadakatsiz Tuğçe Kimdir? Mert’in Sevgilisi

Sadakatsiz Tuğçe kimdir, Sadakatsiz Tuğçe gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Sadakatsiz Tuğçe Kim?

MedYapım imzalı Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Tuğçe, Mert’in sevgilisidir. Volkan Mert’e iş vadiyle bir buluşma alanı adresi verir. Mert gittiğinde randevunun iptal olduğunu öğrenir ama Tuğçe’yi de görünce oradan ayrılmaz.

Bahar’ı da oraya çağırıp beraber yemek yerler. Kasaya giden Mert önce Tuğçe ile tanışır ardından numarasını alır. Tuğçe daha sonra kumarhaneye gelen Mert’e cilve yapıp evine götürür. Mert ile çekindiği müstehcen fotoğrafları da çekmeyi ihmal etmez.

Sadakatsiz Tuğçe Volkan’ın Ajanı Mı?

Tuğçe, Volkan’ın ajanı olma ihtimali çok yüksek. Çekilen fotoğraflar Bahar’a ulaşınca Volkan da amacına ulaşır. Volkan benim yuvamı dağıtanın ben de yuvasını dağıtırım mantığıyla hareket etmiştir.sadakatsiz tugce resmi Bahar ikinci defa aldatılmanın acısını tam tüp bebek için ilk adımı attığı dakikalarda öğrenip yıkılır.

Sadakatsiz Tuğçe Gerçek Adı Dizileri

Çiğdem Çintuğlu Sadakatsiz dizisinde Tuğçe karakterine hayat vermektedir. “Allianz” da çalışmış olan oyuncu son olarak “Mucize Doktor” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.cigdem cintuglu resmi

“Arka Sokaklar”, “Çukur”, “İstanbullu Gelin”, “Sen Çal Kapımı”, “Kırmızı Oda”, “Kadın”, “Benim Tatlı Yalanım”, “Meleklerin Aşkı” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu