Kim Kimdir

Sadakatsiz Turgay Kimdir? Asya & Turgay Çifti Beğendiniz Mi?

Sadakatsiz Turgay kimdir, Sadakatsiz Turgay gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

MedYapım imzalı Çarşamba gününün sevilen dizisi Sadakatsiz dizisine yeni bir doktor geldi: Turgay. Başarılı bir psikiyatr olan ‘Turgay Güngör’ , Asya’nın ez zor anında yanında olacak.

Asya’nın çalıştığı hastanede psikiyatri bölümüne gelmiştir. Asya ile aralarında bir yakınlaşma söz konusudur. Asya’nın en büyük desteği Turgay olmuştur.

sadakatsiz turgay resmi Asya’dan hoşlanan Doktor Turgay rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu bakın kim!

Sadakatsiz Turgay Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kenan Ece Sadakatsiz Turgay rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Avlu” dizisinde Murat rolüyle ekranlara gelen oyuncu, Aralık 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir.kenan ece resmi

Dubai doğumlu olan Kenan Ece, babasının işi nedeniyle bulundukları Dubai’de dünyaya gelmiştir. Avustralya Özel Lisesi mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almak üzere Amerika’ya gitmiştir. Özel bir tiyatroda oyunculuk eğitimi alan Kenan Ece, Amerika’da Ekonomi üzerine lisans eğitimini de tamamlamıştır.

 

Üniversite yıllarına okurken tiyatro sahnelerinde bir çok oyunda yer aldı. Üniversite bittiğinde İrlanda’da bir şirkette finans üzerine üst düzey yönetici olarak çalışmaya başladı.

Gittiği yerde oyunculuk hobisini geliştirmek için yabancı ajansa kayıt olup oyunculuk eğitimlerini aldı. Bu eğitimler sırasında keşfedildi ve İrlanda da devlet tiyatrolarında görev aldı. Türkiye de ise ilk kez 2009 yılında yayınlanan “Masumlar” dizisinde rol aldı.

Hemen ardında aynı yıl “Yüreğine sor” sinema filminde “Mustafa” karakteri ile kendisini izlemiştik. Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmesi “Çakallarla Dans Hastasıyız Dede” sinema filmindeki “Berkant” karakteri ile yükselişi başlamış 2014 yılında “Güllerin Savaşı” dizisinde “Tibet” rolü ve “Küçük Ağa” dizisindeki “Volkan” karakterlerini başarı ile canlandırmış ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olmuştur.

“Ver Kaç” sinema filminde “Sedat” rolü ile karşımıza çıkmış olan oyuncu “Avlu” dizisinde Gardiyan Murat rolüyle tam not almıştır. Başarılı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Canan Ergüder ile evlidir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu