Şahin Kendirci Kimdir? Müslüm Gürses’in Gençlik Yıllarına Hayat Veren

Şahin Kendirci Kim dediğimde eminim hepimiz Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında siyah beyaz giydiği takım elbise ve seslendirdiği şarkıyı emini ki hatırlıyorsunuzdur. Geçtiğimiz günlerde Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı sinema filminde Müslüm Gürses’in gençlik yıllarına hayat veren genç şarkıcı ve oyuncu Şahin Kendirci nereli ve kaç yaşında olduğunu bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Şarkıcı Şahin Kendirci Resmi

Arabesk tarz da söylediği şarkılarda dikkatleri üzerine toplayan ve ilk oyunculuk deneyimini ise usta isim Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırması ile hem oyunu hem de şarkıcı olan Şahin, her şeyini katıldığı ses yarışmasına borçlu olduğunu söyleyebilirim.

Şahin Kendirci Biyografisi

Yakın zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan baş rollerinde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Şampiyon dizisinde kendi adı ile yer alacak olan Şahin Kendirci; 19 Nisan 2001 yılında dünyaya gözlerini Adana da açmıştır. Aslen Urfalı bir ailenin çocuğu olan Şahin Kendirci, Türk halkı tarafından Acun Ilıcalı nın Türkiye ye kazandırdığı efsane programlardan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak tanınmıştır.Şahin Kendirci Şarkıcı Ve Oyuncu

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında küçük yaşına rağmen detone olmadan tabiri caizse usta bir sanatçı gibi seslendirmiş olduğu İbrahim Tatlıses eserleriyle seyircinin gönlünde taht kurmuştur. Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında popüler olsa da yarışmayı kazanamamıştır.

Bu yarışmanın ardından yine Acun Ilıcalı Tarafından düzenlenen O Ses Türkiye yarışmasının çocuklar konseptli olan, O Ses Çocuklar yarışmasında kendisini göstermiştir. Şahin Kendirci yarışmaya katılmış ve sesini tüm jüri üyelerine beğendirmeyi başarmıştır. Tüm jüri adayları Şahin’i takımına katmak istese de Şahin, Hadise nin takımına katılmıştır.

O yarışmada Şahin tüm rakiplerini eleyip, yarışmanın kazananı olmuştur. O dönemden sonra artık popülaritesi iyice artan Şahin, belli yapımcılardan film teklifleri almıştır. İlk olarak “Bana Masal Anlatma” filminde boy göstermiştir. Bu filmin ardından 2018 de vizyona giren ve büyük bir izlenme reytingi yakalayan “Müslüm” filminde başrol olarak Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırmıştır. Bu filmde gösterdiği performans ile yeni dizilerin ve filmlerin kapıları aralandığını söyleyebiliriz.

Şahin Kendirci’nin Yer Aldığı Projeler

  • Bana Masal Anlatma
  • Müslüm
  • Şampiyon

dizi ve filmlerinde yer almıştır. Kendisini hem oyunculuk hem de müzik kariyerinde başarılar dilerken, yetenek sizsiniz yarışmasında söylediği bir şarkı ile sizleri baş bala bırakıyorum.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM