Oyuncu Kadrosu

Şahin Tepesi Ayça Kim? (Cem’in Sevgilisi) Ayça’nın Gerçek Adı, Yaşı Ve Hakkında Bilgiler

Atv ekranlarının sevilen dizisi Şahin Tepesi karakterleri her bölümde netlik kazanmakta. İkinci bölümüyle ekranlara gelen Şahin Tepesi Ayça karakteri ile ikinci bölümde tanıştık. Peki Şahin Tepesi dizisi Ayça kim, Şahin Tepesi Ayça’nın gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynamıştı gibi soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

Şahin Tepesi Ayça Kimdir? Ayça’nın Gerçek Adı Ve Bilgileri

Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi 30 Kasım Salı günü ekranlara gelen ikinci bölümünde Cem ile ilgili ilginç bir detay ile karşılaştık. Cem’in sevgilisi olan Ayça ile karşılaştığımız bu bölümde Cem’in sevgilisi Ayça’nın abisi Cem tarafından bıçaklandı. Tuna ise tüm bunlardan habersiz Melek’in işin başına geçtiğini cemiyete duyurmak için bir tören düzenlenmesini sağladı.

Normalde küçük çaplı bir organizasyon düşünülürken Tuna herkesi davet ederek Demir’i şaşırttı. Tabi bu iyi niyet gibi görünen şeyin arkasında Tuna’nın hain planı vardı. Çekimler için sahneye Melek, Verda ve Cem çıktığında gelen polisleri gören Cem’in aklına hemen Ayça’nın abisi geldi, öldü mü diye tepki verdi. [kirmizibuton]Şahin Tepesi oyuncuları[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Oysa ki işin rengi bambaşkaydı. Cem’i şikayet eden Tuna’dan başkası değildi. Tuna bileziğim çalındı çalan cem diyerek polise şikayet etmişti. Bu büyük organizasyonda Tuna’nın tek amacı Melek ve ailesini kötü göstermekti ve amacına da ulaşmıştı.

Şahin Tepesi Cem’in sevgilisi Ayça’nın gerçek adı Göksu Girişken. Göksu Girişken kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi yapımlarda rol aldı sorularının cevaplarıyla devam edecek olursak; güzel oyuncu, 1993 doğumlu, yani 2018 yılı itibariyle 25 yaşında. şahin tepesi ayça kim göksu girişken resmi

 “Şahin Tepesi” dizisinde Cem’in sevgilisi olan Ayça karakteriyle dikkat çeken Göksu Girişken daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Nevza Sivas Devlet Tiyatrosu’nda “Bremen Mızıkacıları” adlı oyunda rol alan oyuncu ayrıca Maikon Sivas Devlet Tiyatrosu’nda “Leyla ile Mecnun” adlı oyunda da oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.

Sivas Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenmiş olan “Kendime Kıyamam” adlı oyunun ardından dizi sektörüne ilk adımını atmıştır. Hasan Güngör Management cast ajansına bağlı olarak çalışmakta olan oyuncu, “Kurtlar Vadisi” dizisinde rol almıştır. “Galip Derviş” adlı yapımda Merve karakteriyle dikkat çeken oyuncunun rol aldığı bir diğer yapım “Kaderimin Yazıldığı Gün” adlı yapımdır.

Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyuncunun sesi de oldukça iyidir. İşte sesini de duyabileceğiniz bir video:

Göksu Girişken Kimdir? Şahin Tepesi Ayça Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu