Şahin Tepesi Deniz Kim? (Şahin Tepesi Dizisi Deniz) Deniz’in Gerçek Adı

Atv ekranlarında Aşk ve Mavi’nin bitmesinin ardından ekranlara gelmeye başlayacak olan Şahin Tepesi dizisi Deniz karakteri hakkında bilgileri bulabileceğiniz bu yazımızda Şahin Tepesi Deniz’in gerçek adı ve bilgileri de sizleri bekliyor.

Şahin Tepesi Deniz Kimdir? Deniz’in Gerçek İsmi

Yeni dizilerden bir tanesi olan dizi olan Şahin Tepesi Deniz kim olduğuna geçmeden önce, Şahin Tepesi konusu ne olduğuna genel olarak baktığımızda; hırs, intikam ve bunların tam orasında yeşeren bir aşkın mücadelesi. Tuna yıllar evvel kurduğu tuzak ile Melek’in babasının gözünde düşmesine neden olmuştur. Babası o kadar kızmıştır ki Melek’e onu mirasından men etmiştir. Melek Demir’e olan aşkını da kalbine gömüp kendine yeni bir sayfa açmış iki evladı olmuştur.

Tuna ise Melek’in aşık olduğu Demir ile yuva kurmuş onun da iki evladı olmuştur. Babaları ölünce cenazede karşılaşmak zorunda kalan ikili şok bir gerçekle de sarsılırlar. Babaları Melek’i affedip mirasta hak sahibi ilan etmiştir. Tuna bu gerçek ile şoka girerken diğer taraftan da Demir’i Melek’e kaptırmaktan korkar.

Asıl korktuğu şey ise babanın neden öldüğünün ortaya çıkmasıdır. Tuna ve Demir’in güzel kızı Deniz henüz 19 yaşında bir kızdır. Mete’ye ilgi duyan Deniz zaman içerisinde Melek’in oğlu olan Cem’e aşık olur. Görüşü annesine benzese de kişilik olarak annesi gibi hırslı bir yapıya sahip değildir. İçine kapanık bir karaktere sahip olan Deniz hakkında ilerleyen bölümlerde şok bir gerçek ortaya çıkacak. Yoksa tuna’nın babasının ölüm sebebi Deniz mi?

Şahin Tepesi Deniz’in gerçek adı Leyla Tanlar. Son olarak Mehmed:Bir Cihan Fatihi adlı dizide Çandarlı Halil Paşa’nın kızı Esleme karakteri ile seyirci karşısına çıkmış olan Leyla Tanlar, daha önce Paramparça adlı dizide Cansu karakteri ile adından sıkça söz ettirmişti.mehmed bir cihan fatihi leyla tanlar resmi 1

Aralık 1997, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Özel Şişli Terakki’de ilk ve ortaokulu okumuş ardından da İtalyan Lisesi’nde eğitim almıştır. Oyunculuk konusunda yetenekli olan başarılı oyuncu henüz anaokul öğrencisi iken Küçük Deniz Kızı adlı bir oyunda oynamıştır. Bu oyunu sergilediği Koç Üniversitesi’nde oldukça beğeni alan oyuncu ilerleyen zamanda da bu üniversitede Görsel Sanatlar Bölümünde eğitimine devam etmeye karar vermiştir.

Akademi 35 Buçuk adlı merkezden oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Buradan aldığı eğitimin ardından Paramparça adlı dizinin cast seçimlerine katılmış ve rol almaya hak kazanmıştır. Bu dizide Cansu karakteri ile başarıyı yakalayan oyuncu, oyunculuk konusunda kendini geliştirmek adına Tanlar University of California At Los Angeles adlı merkezde de eğitimine devam etmiştir.

Deniz Şahin Tepesi Leyla Tanlar Röportaj

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Deniz Kim? (Şahin Tepesi Dizisi Deniz) Deniz’in Gerçek Adı (23 Yorum)

 1. Abicim Filizime soyledim mutalaka bakar caresi bulunur.benim simdi cikmam lazim insallah dondugumde duzelir su reklam.opdum seni😘😘😘son❤

 2. Sen yarim saet once yazmissin reklam duzelmiyicek sanirim ben filizime yaziyim.ne zaman duzelirse yazarsin tamami opdum😘❤

 3. Abicim sen burdamiydin bende sabahdan orda bekliyorum seni.reklammi?burda cikiyormu peki.Bende cikmiyor ama

 4. DEFNE ANLADIM canım enine boyuna adam istiyorsun ..
  can yaman hı 🙂
  adam zaten olmuş herlul senin için iyi bence o tiple yakışırsın boyuda iyi o adamın çok uzun değil çok kısadegil ideal 🙂
  demek dizi oyuncular gibi adam istiyorsun waw defnem
  ALLAH gönlüne göre versin cnm
  adam şöyle omuzuna kaldıracak kadar güçlü oldun 🙂
  sırtlasın götürsğn 🙂 seni gari 🙂
  defne sen adamı muma cevirirsin zaten 🙂
  senden beklerim
  derya

 5. DERYACIM diğer sayfaya verdim cevabını..
  İYİ GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR çok sohbet etmek istiyorum ama internetim az