Oyuncu Kadrosu

Şahmeran Oyuncuları Karakterleri (Tam Liste)

Şahmeran Oyuncuları Gerçek Adları

Şahmeran Oyuncuları karakterleri herkesin merak ettiği konulardan bir tanesi oldu. İşte merakla beklenen Şahmeran dizisinde rol alacak olan oyuncular ve canlandıracakları karakterler!

İrfan Şahin’in çalışmalarını yürüttüğü Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı kanalı belirsiz Şahmeran dizisinde rol alacak isimler netlik kazanıyor.sahmeran oyunculari resmi

Mardin’de meşhur olan şahmeran uğur getirir inancı vardır. Hatta bazıları nazar boncuğu niyetine şahmeranın olduğu bileklik bile takar. Eve bereket getirir, nazardan korur denilen şahmeran bu dizinin adı olarak seçilmiştir. Peki merakla beklenen Şahmeran dizisinde kimler var? İşte Şahmeran Oyuncuları!

  • Evrim Alasyaevrim alasya resmi
  • Demet Akbağdemet akbag resmi
  • Yusuf Çimyusuf cim resmi
  • Bekir Aksoybekir aksoy resmi
  • Demet Güldemet gul resmi

Çekimleri İstanbullu Gelin dizisinin de çekildiği Beykozdaki konakta çekilen Şahmeran dizisinde rol alacak oyunculara yeni oyuncular dahil olduğunda listemiz güncellenecektir.

Şahmeran Dizisi Nerede Çekiliyor?

Daha önce Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan başrolünde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinin de çekildiği Beykoz’da bulunan bir konakta çekimleri gerçekleştiriliyor.

Şahmeran Dizisi Hangi Kanalda?

Şahmeran dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı.

Şahmeran Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Şahmeran dizisinin başlama tarihi henüz netlik kazanmadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu