Şampiyon Dizisi Eylül Karakterini, Adını Sen Koy Dizisinin Azize’si Canlandıracak!

Şampiyon dizisi Eylül karakterini canlandıracak isim, günlük dizilerden tanıdığımız daha doğrusu Adını Sen Koy dizisinde Zehra ile Ömer karakterlerinin ayrılmasından sonra baş rol olarak Azize karakteri olarak karşımıza çıkan güzelliği ile Angeline Jolie’ye oldukça benzeyen güzel oyuncu ve karakteri hakkında tüm bilgileri bu yazımız da bulabilirsiniz. Deniz Durmaz (Şampiyon dizisi Eylül)

Senaryosunu Alp Dikmen ile birlikte Başak Angigün tarafından yazılan TRT 1 ekranlarında başlayacak olan dizi 2 hafta önce çekimleri yapmak üzere sete çıkmıştı. Bsk yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Şampiyon dizisinde Eylül karakterine hayat verecek güzel oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Şampiyon Dizisi Eylül Kim?

Hakan Kırkavaç ile Devrim Yalçın tarafından yönetilecek olan dizi, oldukça büyük beklentiler var. Son zamanların efsane dizilerinden olan Diriliş Dizisinin yeni sezonunu ATV’ye kaptıran TRT yetkilileri, yeni sezonda benzer reytingleri alabilmek adına Şampiyon dizisi için kesenin ağzını açtı diyebiliriz.

Şampiyon Eylül olarak izleyeceğimiz güzel oyuncu yukarı da dediğim gibi en son Adını sen Koy isimli dizide Ömer ile Zehra karakterlerinin ayrılmasından sonra dizide baş rol olarak izlemiştik. Lakin istenilen reytingi yakalamayan dizi kısa süre içerisinde ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise yeni sezonda başka bir dizide Eylül olarak izleyeceğimiz güzel oyuncunun gerçek ismi, Deniz Durmaz’dır.Şampiyon dizisi Eylül (Deniz Durmaz) Resmi

Adını sen Koy dizisinden hemen önce, Karagül dizisinde rol alan Deniz Durmaz 1992 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Tam adı, Deniz Özlem Durmaz olan oyuncu 1,70 cm boyunda ve 60 kg ağırlığında.

Akrep burcu olan oyuncu Gazi Üniversitesi mezunudur. yüzü ve fiziği ile dünyaca ünlü oyuncu Angeline Jolie’ye benzerliği ile adından söz ettiren oyuncu bu benzerlik ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Güzel oyuncu daha önce de “Alın Yazım” adlı dizide “Selma Pekin”” karakterine hayat vermiştir. Yer aldığı bir diğer dizi ile günlük dizilerden olan “Deniz Yıldızı” dizisi olmuştur. Deniz yıldızı dizisinde ise, Esra karakteri ile beğeni alan oyuncu son olarak rol aldığı Karagül dizisinde Nazlı karakterini başarı ile canlandırmıştı. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM