Şampiyon Dizisi Kado Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Şampiyon dizisi Kado karakteri de dizi henüz başlamadan en sok kadroya dahil olan isim olarak kayıtlarımıza geçti. BSK yapım tarafında yapımcılı yapılan ve TRT 1 ekranlarında 12 Eylül Perşembe günü başlayacak olan baş rollerinde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı dizide Kado karakterini canlandıran oyuncu kim olduğunu ve nasıl bir rolle izleyeceğimizi, bu yazımızda bulabilirsiniz. Şampiyon Kado - Burak Altay Resmi

Şampiyon dizisinde Kado karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncu, daha önce Siyah İnci dizisinde yine oyuncu arkadaşı Tolgan’ın ağabeyi olarak izlemiştik. Yine aynı iki olacak. Lakin burada ağabey kardeş ilişkisinden ziyade aldığımız bilgilere göre iki rakibi oynayacaklar.

Şampiyon Kado Karakterini Kim Canlandırıyor?

İlk sınavına 12 Eylül Perşembe günü çıkacak olan TRT 1’in yeni dizisinde Kado karakterine hayat verecek başarılı oyuncunun gerçek ismi Burak Altay. Kayıtlarımıza göre en son 2017 yılında kendisini Siyah İnci dizisinde izlemiştik. 

Dizide Burak AltaydizideKafkaskarakterininrakibiveuzunyıllarsırtıyeregelmeyenbirboksürücanlşandıracak.Sonradan iki sıkı arkadaş olur mu? Şimdilik orası tam bir muamma olsa da bize gelen bilgilere göre Burak Altay, Kado karakteri ile Kafkas’ın rakibi bir boksör olarak izleyeceğiz. Şimdilik elime gelen bilgiler bunlardan ibaret olduğunu, şimdi ise başarılı ismi kısaca sizlere tanıtmak istiyorum.şampiyon burak altay resmiBurak Altay; 25 Mayıs 1980 yılında Rize ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Burak Altay, ilk defa 2000 yılında “Balalayka” isimli sinema filminde ekran karşısına çıksa da 1997 yılında seslendirme sanatçısı olarak sektöre aslında çok önceden başladı diyebiliriz.

Her oyuncunun kariyerinde dönüm noktası olan bir dizi yada film vardım. Benim düşünceme göre Burak Altay’ın da kariyerindeki dönüm noktası, 2002 yılında dönemin en popüler dizilerinden olan “Asmalı Konak” isimli dizide “Salih” karakterine hayat vermesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

1997 yılından bu yana iki seslendirme ve 21 ayrı dizi ve filmde rol almayı başaran Burak, en son 2017 yılında Siyah İnci dizisinde izlemiştik. Bir dönem Erzurum Devlet tiyatrosu sanatçılığı da yapan başarılı oyuncu Burak, bu zamana kadar bir çok tiyatro oyununda ismini yazdırmayı başarmıştır. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM