Oyuncu Kadrosu

Şampiyon Dizisi Kerem Kimdir? Diriliş’den Bomba Transfer

Şampiyon dizisi Kerem karakterini canlandıracak isim bizlere çok tanıdık bir isim. Geçtiğimiz yıl diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan genç oyuncu, her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ediyor. Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında Kerem karakteri ile izleyeceğiz. Halit Özgür Sarı Şampiyon Dizisi Kerem Karakteri

Bsk yapım tarafında yapımcılığı üstlenilen ve Eylül 2019 de ekranlara gelmeye hazırlanan dizi 26 Temmuz da çekim için sete çıktı. Senaryosunu Alphan Dikmen ile  Başak Angigün’ün kaleme aldığı diziyi Hakan Kırvavaç ile Devrim yalçın yönetecek. Oldukça sağlam adımlarla gelen dizide Suna’nın yeğeni Kerem karakterini canlandıracak isim, izlediğimiz de göreceğiz ki bizlere çok ama çok tanıdık gelecek.

Kerem karakterini canlandıracak oyuncu geçtiğimiz yıl Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan’ın oğlu Süleyman kraterine hayat vermiş ve bir anda dikkatleri de üzerine çekmeyi başarmıştır.

Dizide Albastı ve adamları tarafından şehit edilmesi ile yakışıklı oyuncu kadrodan ayrılmış, yeni dizisinin ne olacağı da merak konusu olmuştu. Bugün itibari ile yeni sezonda Tolgahan Sayışman ile Yıldız Çağrı Atiksoy’un boş rollerinde yer aldığı dizide Kerem karakterine haya verecek. 

Halit Özgür Sarı’nın yeni dizisi Kırmızı Oda Murat karakteri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şampiyon Kerem Kim?

TRT ekranlarında yakında başlayacak olan dizi de Suna karakterinin Yeğeni Kerem karakteri olarak karşımıza çıkacak olan oyuncunun gerçek ismi Halit Özgür Sarı’dır. En son diriliş dizisinde Süleyman karakterine hayat veren, yakışıklı oyuncu  Halil Özgür Sarı, Ekim ayında hayat gözlerini açmış ve Terazi Burcudur.Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı)

Hayvanları seven, özellikle köpeklere karşı ilgisi bulunan yakışıklı oyuncu İnstagram adresini aktif olarak kullanmaktadır. Kendisi hakkında fak fazla bilginin bulunmadığı oyuncu hakkında edindiğimiz bilgileri ilerleyen zamanlarda daha detaylı bir şekilde aktaracağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu