Oyuncu Kadrosu

Şampiyon Dizisi Oyuncuları Gerçek İsimleri (Yeni Gelenler Dahil)

Şampiyon dizisi oyuncuları için en kaliteli kadroyu oluşturmak adına hem TRT yetkilileri hem de BSK yapım ince eleyip sık dokuyorlar. Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde Diriliş Osman dizisinin ATV ekranlarında yayınlanmasından dolayı, reklam gelirlerinde kayıp yaşamamak adına yeni dizilere çok önemsiyor. 12 Eylül Perşembe 2019 günü TRT 1 ekranlarında başlayacak olan dizinin cast çalışmaları tamamlanmak üzere.Şampiyon Oyuncuları gerçek isimleri Dizi kapakŞampiyon Oyuncuları için özellikle halkın sevgisini kazanmış isimlerden oluşması için yapımcı ve cast ekibi birebir görüşme yapıp, nihai kadroyu oluşturmak için hem gizlilik içinde hemde kaliteli oyunculardan oluşan oyuncuları bir araya getirmek adına ellerinden geleni yapıyorlar. Basına yansıyan isimlerinden başlayarak Şampiyon oyucu kadrosu ve karakterini burada aktarmaya çalışacağız. 

Şampiyon Oyuncuları

Basına resmi kanaldan bir duyuru yapılmamasına rağmen belli başlı basına sızdırılmış isimlerden başlayarak Şampiyon oyuncuları ve karakteri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Zira zamanla TRT 1 ve BSK yapım tarafından nihai kadroyu açıklayacaklar. Bizler de buradan sizlere aktaracağız. Hazırsanız başlayalım.

Tolgahan Sayışman (Kafkas)

Kafkas lakaplı Boksör karakterine hayat verecek olan oyuncununu gerçek ismi Tolgahan Sayışman’dır. Tam ismi ise Tuğrul Tolgahan Sayışman olan yakışıklı oyuncu 17 Aralık 1981 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açar.Şampiyon Dizisi Boksör Kafkas (Tolgahan Sayışman)2002 yılında Best Model Of Türkiye de dereceye girmesi, sonrasında 2004 yılında Manhun Of Türkiye isimli güzellik yarışmasında birinci seçildi. En son 2018 yılında Bir umut yeter isimli dizide Yılmaz olarak izledik.

Emir Özyakışır (Güneş)

En son Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizide Can karakteri ile yıldızı parlayan minik oyuncu, daha önce de “Bu Şehir Arkandan Gelecek” isimli dizide canlandırdığı “Ali” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.Şampiyon Dizisi Kafkasın Oğlu Güneş (Emir Özyakışır) ResmiŞu an için “Zerrin Kültürel Ajans” şirketine bağlı olan Emir Özyakışır’ın oyunculuktan çok gelecek hayalleri arasında iyi bir futbolcu olmak var.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)

En son kendisini Savaşçı dizisinde izlemiştik. Yıldız Çağrı Atiksoy 1 Nisan 1986 yılında İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Kendisini en son Savaşçı dizisi aslı rolü ile severek izlemiştir.Şampiyon Dizisi Kadın Baş Rol Yıldız Çağrı AtiksoyOyunculuk üzerine Müjdat Gezen Sanat Merkezi ile İzmir Ege Sanat merkezinde hem kamera onu hem de tiyatro oyunculu için eğitim almıştır. 2010 yılında “Öyle Geçer Bir Zaman ki” isimli dizide canlandırdığı “Berrin” karakteri sayesinde popüler oldu.

Erdal Özyağcılar (Yaman)

Erdal Özyağcılar; 1948 yılında Bursa ilimizin, İznik ilçesinde dünyaya geldi. Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Erdal Özyağcılar, bu kurumdan emekli olarak film ve dizi hayatına son vermiştir.Şampiyon dizisi Boks Antrenörü Yaman (Erdal Özyağcılar) ResmiTiyatronun yanında pek çok sinema ve televizyon filminde rol almış ve seslendirme çalışmaları yapmıştır. Sanatçı, Bizimkiler ve Elveda Rumeli dizileri ile geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir.

Erkan Avcı (Zafer)

Tansel olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek ismi Erkan Avcı’dır. Erkan Avcı; Ocak 1982 yılında Diyarbakır ilimiz de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü” mezunudur.Şampiyon Dizisi Tansel (Erkan Avcı) ResmiLisans eğitimini oyunculuk üzerine alna Erkan Avcı, kendisini bu sektöre adamıştır. 2009 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Sakarya Fırat” adlı dizide “Ethem” karakterini canlandırmıştır.

İlayda Alişan (Neslihan)

En son Show TV’nin dizisi olan Çukur dizisi aşkın karakterine hayat veren ve orada Yücel karakteri tarafında öldürülerek dizideki hayatının on bulmasının ardından güzel oyununun yeni dizisi oldukça merak ediliyordu.ilayda alişan resmi 3 Şampiyon dizisinde Zafer’in kız kardeşi Neslihan karakterine hayat veren güzel oyunun gerçek ismi İlayda Alişan’dır. 1 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan İlayda, 1,58 boyunda ve 48 kilodur.

Bahar Süer (Mücella)

Şampiyon dizisinde Mücella karakterin hayat veren güzel oyuncu Bahar Süer, 13 Şubat 1985 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamlamıştır.Bahar Süer Kim Dizi Kapak ResmiÜniversiteyi bitirdikten sonra tiyatro sahnelerin de boy göstermeye başlamıştır. Lisans eğitimi olarak ayrıca oyunculuk bölümünü okumadan önce Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Mehmet Bozdoğan (Tansel)

n son 2018 yılında Leke dizisinde Polis amiri Birkan karakterine hayat veren usta ve bir o kadar genç olan oyuncu, Eylül ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisi Tansel karakterine hayat verecek isim, Mehmet Bozdoğan’dır. Şampiyon dizisi Tansel (Mehmet Bozdoğan) ResmiMehmet Bozdoğan, 4 Haziran 1977 yılında ülkemizden çok uzaklarda Berlin de dünyaya gelmiştir. Şu an 42 yaşında olan Mehmet Bozdoğan, ikizler burcudur.

Berk Yaygın (Serhat)

Fırat Bölükbaşı’nın kardeşi Serhat karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek ismi Berk Yaygın’dır. Bildiğiniz üzere dizide Fırat baş rol olarak karşımıza çıksa da Serhat ve yapacağı işler de oldukça gündem olacağını şimdiden söyleyelim.Şampiyon dizisi Oyuncusu (Berk Yaygın) Ödüllü oyuncu Berk Yaygın; 4 Mayıs 1983 yılında, İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Eylül Durmaz (Eylül)

En Son adını sen koy dizisinde Azize olarak baş rol de yer alan ve güzelliği ile ünlü oyuncu Angeline Jolie’ye benzeyen güzel oyuncu, dizide Eylül olarak izleyeceğimiz başarılı oyuncunun gerçek ismi, Deniz Durmaz’dır.Şampiyon dizisi Eylül (Deniz Durmaz) ResmiAdını sen Koy dizisinden hemen önce, Karagül dizisinde rol alan Deniz Durmaz 1992 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Tam adı, Deniz Özlem Durmaz olan oyuncu 1,70 cm boyunda ve 60 kg ağırlığında.

Halil Özgür Sarı (Kerem)

TRT ekranlarında yakında başlayacak olan dizi de Suna karakterinin Yeğeni Kerem karakteri olarak karşımıza çıkacak olan oyuncunun gerçek ismi Halit Özgür Sarı’dır.Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) En son diriliş dizisinde Süleyman karakterine hayat veren, yakışıklı oyuncu  Halil Özgür Sarı, Ekim ayında hayat gözlerini açmış ve Terazi Burcudur.

Şahin Kendirci (Şahin)

Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye yarışmasında kendisini tanıtan ses sanatçısı Şahin Kendirci, yeni sezonda Şampiyon dizisinde yine kendi ismi ile ekranlarda olacak.Şahin Kendirci Şarkıcı Ve Oyuncu Herkesin aklında Şahin kendisini mi oynayacak? Yoksa sıradan bir karakter mi olacak şu an için belirsizliğin korusa da karakter ismi ile kendi ismini aynı olması nedeni ile kendisini oynayacağını düşünüyoruz.

Burak Altay (Kado)

Burak Altay; 25 Mayıs 1980 yılında Rize ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Burak Altay, ilk defa 2000 yılında “Balalayka” isimli sinema filminde ekran karşısına çıksa da 1997 yılında seslendirme sanatçısı olarak sektöre aslında çok önceden başladı diyebiliriz.Şampiyon Kado - Burak Altay Resmi

Bunların dışında ayrıca aşağıda verdiğimi oyuncular da Şampiyon dizisi Oyuncu kadrosunda yer alacak isimler olacak.

  • Vedat Erincin (Harun)
  • Meltem Savcı (Gülten)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu