Haberler

Sarı Melekler Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Yıllar sonra Çağla Şikel ve Alişan’ı aynı dizide görmeye başlayacağız. Erler Film yapımı Sarı Melekler’de birlikte rol alacak olan Çağla Şikel ve Alişan dizi için oldukça heyecanlı. Seyircinin de merakla beklediği Sarı Melekler hakkında konusu nedir, hangi oyuncular var, karakterleri kimler gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında…

sarı melekler resmi

Yıllar önce Cennet Mahallesinde başrol kadrosunda bulunan Çağla Şikel ve Alişan yine birlikte bir diziye adım atacaklar.  Kanal D ekranlarında başlayacak olan yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ın oturduğu  dizinin senaryosunu ise Resul Ertaş kaleme almakta. Çağla Şikel ve Alişan birlikte rol aldığı dizi olan Cennet Mahallesi’nde seyirciden tam not almayı başarmıştı. O dönemin fenomen dizisi sona erdiğinde ise seyirci bu ikiliyi o kadar sevdiki yapımcılar hemen işe el atıp ikilinin bir program sunucusu olarak da beraber olmalarını sağladı. Gerçek hayatta da çok iyi iki arkadaş olan Çağla Şikel ve Alişan bu defa Sarı Melekler dizisiyle Kanal D ekranlarında olacak.

sarı melekler resmi2

Sarı Melekler Dizisi Konusu

Dizi konu itibariyle daha önce izlediğimiz Akasya Durağı’na çok benzemekte. Gerçek hayatta en çok hayat hikayesine şahit olan meslek gruplarından biri olan taksicilerin rengarenk hayatlarını ele almakta. Alişan ve Çağla Şikel bu defa birbirine aşık iki karakteri canlandırmayacak. Çağla Şikel, dizide Alişan’ın yani Metin karakterinin yengesi rolüne hayat verecek.  Canlandırdığı karakter olan yenge karakteri kavgaya meyilli eşi Çetin’i bile döven bir karakter. Oğlu Yamaç ise oldukça uçarı kaçarı bir karakter. Eşiyle sürekli kavga halinde olan Şikel, Hande  Katipoğlu’nun canlandırdığı eltisi Füsun ile de anlaşamaz.  Füsun, taksicilik yapan Metin’in eşidir ve bir de Bilge isminde kızları vardır. Metin ne kadar dürüstse abisi Çetin o kadar düzenbazdır. Bu renkli karakterlerin hayatlarını konu alan dizide seyirciyi, yine bol bol güldürecek yeri gelecek düşündürecek olaylar beklemekte. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu