Savaşçı 1 Ekim Fragmanı ve Özeti (Kılıç Timi)

Fox tv ekranlarında pazar günleri yayınlanan Savaşçı adlı dizi yapımcı şirketi Limon film olan hiç bir masraftan kaçınmayarak büyük bütçeli dizi rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Savaşçı 14. Bölüm 1 Ekimde yayınlanacak bölümde neler yaşanacak? Savaşçı 14. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Savaşçı 1 Ekim 14. Bölüm Özeti ve Tüyoları 

Kılıç timi 24 Eylülde yayınlanan bölümde karakola  doktor kod adlı terörist ve adamları sınır bölgesindeki uyuşturucu trafiğini engelleyen karakola baskın yapıp ellerindeki ele geçirdikleri uyuşturucuyu almak için gece vakti saldırı düzenlemiş, Kılıç timi ise aldığı bilgi neticesinde karakolda gelecek saldırı için bütün tedbirleri almışlardı.

Doktor kod adlı terörist gece vakti saldırıyı başlatmış ilk kurşunla Onur Temizken Şehit olmuştu. Yüzbaşı Kaan ellerindeki uyuşturucuyu yakıp doktoru deli etmişti. Kılıç Timi gün aydınlanıncaya kadar saldırıyı bertarafa etmeyi başarmıştı.

Fox tv ekranlarında 1 Ekim Pazar günü yayınlanacak 14. bölümde ise Kılıç Timi Onur Temizkan’ın kanını yerde bırakmayacak. Doktor kod adlı terorizt’in  gemi ile gelecek silahlarını operasyon yapıp Teröristlere gidecek silahlara el koyarlar. Doktor kod adlı Terörist Bozok Yüzbaşına iyiden iyiye diş bilemektedir. Çünkü Bozok Yüzbaşı para trafiği olan uyuşturucuya el koyması daha sonra gemiden gelen silahlara da el koyunca Kaan yüzbaşıyı bir kez daha namlunun ucuna getir. 

Kaan Yüzbaşı ile Aslı kıskançlık yüzünden gerilecek. Aslı Kubilay’dan duyduğu sözler yüzünden kıskançlık krizi yaşayacaklar. Kaan’ın annesi ise oğlu Kaan’ı bir an önce evlendirme derdinde. Bir an evvel torun sevmek istiyor. Kürşat teğmen ise geçmişindeki yaşadığı anıları ile neden bu hale geldiğini yüzbaşı Kaan ile paylaşır. Babasının ve ablasının sınırın diğer tarafında öldürüldüğünü mezarları bile olmadığını ve öfke kontrolü yapamadığını Kaan yüzbaşına anlatır. Albay İbrahim ise kütüphanede karşılaştığı Piya kim? nereli? olduğunu düşünür. Çünkü Albay İbrahim Piya’dan etkilenmiştir. Çiğdem Teğmen ile Kürşat Yüzbaşı ilk zamanlar birbirlerden nefret etseler de zamanla bir birlerine aşık olacaklar. Doğan bayındır ise askerliğini yakmak üzeredir. Askerden Firar etmek için girişimde bulunacak

Savaşçı 1 Ekim 14. Bölüm Fragmanı 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın