Savaşçı

Savaşçı 13. Bölüm 24 Eylül Özeti ve Fragmanı

Limon Film tarafından yapımcılığını üstlendiği Savaşçı sezona bomba gibi başladı. Kılıç timi Düşen helikopterden canlı çıkmayı başarabildi ve kendi karargahlarına gururla döndüler. Kılıç Timine çıkan çatışmada Albay İbrahim’in hayatını kurtaran Doğan Bayındır Albay’ın şoförü oldu. Ayrıca Kılıç Timine Kürşat Teğmen yemin edip Kılıç Timine dahil olur. 

 

Savaşçı 13. Bölüm 24 Eylülde Yaşanacaklar

Savaşçı adlı dizide bu hafta yani 24 Eylül pazar akşamı yayınlanacak bölümünde Şehit haberi ile sarsılacaktır. Peki kim Şehit olmuştur? Rojda Kılıç timinin kaldığı karakolun çevresini saldırıyı başlatır. Bu sırada Kaan ile Aslı telefonda konuşmaktadırlar. Silah sesleri ile Kaan yüzbaşı telefonu yere atıp emrindeki askerleri savunma konumuna geçirmek için yatakhaneden ayrılır. Telefonun ucundaki Aslı ise silah seslerini duyar ağlamaya başlar. Telefona her ne kadar seslense de karşılığını alamaz ve panik havası iyiden iyiye artar. Bir haber alabilmek adına Aslı televizyonların son dakika haberlerini de takip etmeye başlar

 

Kaan Yüzbaşı merkezden destek ister. Desteğe gelen askerlere de yolda Rojda pusu kurmuştur. Yolda kurulan pusu askerin dikkati sayesinde son anda kurtulup Time desteğe yetişir. Bu sırada karakol yoğun ateş altında kalmış gelen kurşunlardan bir tanesi Onur Temizkan’a gelmiştir. Onur oracıkta şehit olur.  Kılıç timi gelen destek ekibi sayesinde saldırıyı bertaraf eder. Kılıç Timi kendi canlarından verdiği şehidin acısını almak için saldırıyı düzenleyenlere operasyon yapar. Operasyon da Kılıç Timine saldırıp Onur Temizkan’ı şehit eden Teröristte ölü olarak ele geçirilir. Albay bu haberi Onur Temizkan’ın ailesi ile paylaşır.

Savaşçı 13. Bölüm 24 Eylül Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu