Savaşçı

Savaşçı 17 Aralık 25. Bölüm Detaylı Özeti #İşkence


Savaşçı 25. bölümde neler olacak? Savaşçı 17 Aralık’ta neler yaşanacak soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Savaşçı 25. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin 17 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 25 bölümünde; Kılıç timi ile birlikte Albay İbrahim Kopuz Reşitin mekanında araştırma yaptığında Bozok Yüzbaşına ait yüzüğü görür. Albay her iki türk subaylarını ölmeden kurtarmak için and içer. Bozok ve Haydar ağır elektrik şoku ile ölmeyecek. Temo her iki askeri yanı haydar ve Bozok’u Şehit edemeyecek. Temo ise gene fırsatını bulup kaçacak. Kılıç Timi bu olayın ardından Temo’yu yok etmek için operasyon yapacaklar. 

savaşçı 17 aralık resmi 1 1

Savaşçı dizisinin 25. Bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı, kısaca değinelim. Haydar Yüzbaşı girdiği operasyon sonucunda soruşturması olduğu için tüm devreleri albaylık rütbesine yükselirken Yörük Haydar, bunlarla mücadele edecek ne zamanının olduğunu ne de gücünün olduğunu söyler.

savaşçı 17 aralık resmi 3

O sebeple çalıştığı kuruma istifa dilekçesini verir. Temo ise Albay İbrahim Kopuz’u sinir etmek için geçe vakti girdiği benzinlik görevlisini şehit eder. İstihbarat ise Temo’nun konuşma kaydını ulaşır. Kayıtta direk Albay İbrahim Kopuz’u yok edeceğini ve gerekli önlemleri aldığını ve Albay İbrahim Kopuzun sonu geldiğini söyler.

Bozok Yüzbaşı ses kaydını dinledikten sonra Albay’a yakın korumalarını artırmasını söylese de Albay buna müsaade etmez. Teröristin kardeşi Haydar yüzbaşını rütbe almasını engellediler. Haydar da bunu kabullenemeyip görevinden istifa eder.

Teroristin kardeşim Reşit Yörük Haydar’ın silahsız  olduğu bir vakit de infaz edeceğini söyler. Reşit’in çalışanı olayın gerçek yüzünü bildiği için durumu Yörük Haydar anlatır ancak Reşit’in adamları bu ikilinin konuşmasını uzaktan görür.

savaşçı 17 aralık resmi 2

Bu arada Kaan Aslı ile konuşur. Kaan, Aslı’ya evlenme teklif eder ve ailesinin istemeye geleceğini söyler. Reşit’in adamı Haydar’a şahitlik yapmak için gelir ancak Reşit’in diğer adamları tarafından infaz edilir. Haydar bunun üzerine intikam yemini eder. Aslı ailesi olmadığı için generalden yardım ister.

Albay İbrahim Kopuz ile Kaan Yüzbaşı karşılarında Aslı’yı istemek için emekli Generali karşılarında Görünce şok olurlar hatta Asli vermeyeceğini bile düşünürler. Ancak General Korkutsa da  hayırlı olsun diyerek bu mutluluğu vesile olur.

Bu sırada Yörük Haydar’ın kardeşi polis Hüseyin Bozok yüzbaşının abisi tek başına bir savaşa girmeyi hazırlandığını bunu durdurmak gerektiğini söyler Bozok durum hemen Albay İbrahim Kopuz a Bildirir Albay vakit kaybetmeden gerekenin yapılması emrini verince Bozok Yüzbaşı tek başına Yörük Haydar’ın peşine düşer.

savaşçı 17 aralık resmi 4

Köy meydanında Bozok Haydar’ı durdurmak isterken mahalle kahvanesinde olanlarda iki askerin kavgasına şahit olurlar. Bunlardan biri duyduklarını Temo’ya anlatır. Temo Bozok yüzbaşının adını duyunca tüm adamlarını silahlandırıp Bozok için plan yapar. Bozok yüzbaşı ise Haydar yanlış bir şey yapmasın diye husumetli olduğu Reşit’in yanına gider.

Reşit’in mekanını basar Bu sırada bozok da arkadan çatışmaya destek verir. Son kurşunlarına kadar savaşırlar. Temo Haydar ile Bozok’u yakalar. Temo Bozok’un yüzüğü ile Albay’a haber gönderir. Kılıç Timi bölgeye intikal eder. Albay ise yanına aldığı başka bir tim ile bölgeye kılıç timine destek olmaya gider. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu