Savaşçı

Savaşçı 19 Kasım Fragmanı 21. Bölüm Detaylı Özeti #Serdar Üsteğmen Şehit Oldu Mu?

Savaşçı 21. Bölümde Neler Olacak? Savaşçı 19 Kasımda Neler yaşanacak? Savaşçı 19 Kasım Fragmanı Çıktı mı?

Savaşçı 21. Bölüm Detaylı Özeti

Savaşçı 19 Kasımda ekranlara gelecek olan 21. Bölümde ; Temo Piya’yı  kaçıracak. Bunu Albay ibrahim Kopuz’a karşı kullanacak. Albay eski görevini geri alacak. Serdar Üsteğmen şehit olmayacak. Operasyon öncesi taktığı çelik yelek Sedar Üsteğmenin hayatını kurtaracak. Dış güçlerin adamı kılıç timini ortadan kaldırmak için yeni bir  plan yapacak.

Savaşçı 19 Kasım Resmi1

Savaşçı 21. Bölümde olanları anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca değinmek gerekirse; Temo Albay İbrahim Kopuz’a kendisine ait yüzüğü taksici rolü ile gönderir. Albay İbrahim Kopuz mesajı alır almaz ortalıktan kaybolur. Bu durum Kaan Yüzbaşını çok tedirgin eder. Aslı, Kaan yüzbaşını iş çıkışında karşılar. Aslı artık bu ilişkide yönetimin kendisinde olduğunu söyleyerek yemek yemeğe götürür. Aslı yemekte Kaan yüzbaşını dansa kaldırır. Çok duygusal ve romantik anlar yaşarlar. Temo dürüst durmayıp emekli Paşanın kaldığı yere gidip tehdit eder.

Savaşçı 19 Kasım Resmi2

Paşa konuşmayı hatta silahı ile Öldürmek isterken elinden zor kurtulur. Emekli Paşa Kaan’ı arayıp Albay İbrahim Kopuz  hayatını ortaya koyduğunu ve bu konuda yardım etmesi gerektiğini söyler. Sami Albay Kılıç timine gelip kızılay faaliyetlerine yardımcı olmak üzere görev verir. Bozok bu görevi kabullenmek istemez. SAmi Albay Serdar Türkmen’in ikinci bir emre kadar operasyon faaliyetlerinden uzak kalacağını söyler. Kaan duydukları karşısında kendi kendini yese de emir demiri keser o yüzden emrederseniz deyip durumu Time anlatır. Kaan yüzbaşı eve geldiği sırada Tüm general Ahmet Kutalmış tarafından gönderilen askerler Kaan yüzbaşını emir doğrultusunda emredilen yere götürmeye gelir.

Savaşçı 19 Kasım Resmi

Kaan itiraz etmeyip gelen askerler ile gider. Tüm general Ahmet Kutalmış söyleyeceklerinin devlet sırrı olduğunu söyleyerek lafa başlar. Doktor ve Temo örgüt kurmaya çalıştığını bunun içinde en büyük engelin Kılıç timi olduğunu o yüzden Albay İbrahim Kopuz hedefte olduğunu kızlay faaliyeti göstermelik olduğunu Albay Doktoru ele geçireceği, Kılıç timi olarak Albayın güvenliğini almasını emreder. Kürşat Teğmen Çiğdem devresine kendisinden hoşlandığını imalı bir şekilde söyler. Çiğdem’de Kürşat Teğmene imalı bir şekilde operasyon sonrası kahvaltı sözü verir.

Savaşçı 21. Bölüm Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. İlk gördüğüm andan beri Pia nın bir hain olduğunu düşünüyorum. Dün akşamki keskin nişancı da kadın olunca iyice şüphelerim arttı. Tabii olmayabilirdee bu bir sezgi sadece bilmem yanlış mı düşümüyorum?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu