Savaşçı

Savaşçı 22. Bölüm Özeti 26 Kasım Fragmanı #Yörük Haydar

Savaşçı 22. bölümde neler olacak? Savaşçı 22. Bölüm Özeti Çıktı mı? Savaşçı 26 Kasım’da neler olacak? bu soruların cevabı  yazımızın devamında bulabilirsiniz

Savaşçı 22. Bölüm Detaylı Özeti

Savaşçı 22. bölümünde; Kılıç timi sınır ötesinde pusuya düşmüştür. J.Ö.H timin başındaki Yörük haydar ve askerleri artık mermisi biten Kılıç timine can suyu gibi yetişir. Selçuk şehit olmayacak. Haydar Kılıç Timine Dahil olmak için gerekli prosedürler giderilecek. Temo babası Doktor’un intikamını almak için Emekli General’i kaçırır. Tema Generale karşılık Albay İbrahim Kopuz’u isteyecek. Haydar’ın eşi Gökçen kaçırılacak. Kılıç Timi Kendilerini kurtaran Haydar’a yardım etmek için bu sefer Haydar’ın eşi gökçen ve Emekli general için operasyon yapacak ama Temo bir yolunu bulup kurtulacak. Haydar eski bir teröristle öldü bildiği teröristle karşılaşacak.

savaşçı 26 kasım resmi 1

Savaşçı 22. Bölümünde neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca değinirsek Temo tam yakalandı derken uzaktan keskin nişancı atışı ile Serdar üsteğmen vurulur ancak üzerindeki Çelik yelekle hayatı kurtulur çevredeki askerlerin ateşi ile tema yaralanır 2 adamı ise ölür Serdar üsteğmen hemen peşinden düşse de üst üste 3 arabada değiştirdiğin den dolayı temoyu yakalayamazlar. Albay İbrahim Kopuz ise Kılıç timinin desteğiyle Doktor kod adlı terörist yeniden yakalar.

savaşçı 26 kasım resmi 2

Kılıç timi Doktor kod adlı terörist de alıp sınıra doğru yola koyulur karanlıkta terörist gruplar Kılıç timinin Türkiye topraklarına girmesi ne engel olmak için Çapraz Ateş alınır Kılıç Timi sınır  dışında olduğu için destek kuvvet de göndermezler Doktor bir yolunu bulup kimin elinden kurtulup kaçar kutalmış General Kılıç Timine destek olabilmek için acil olarak Dışişleri bakanlığındaki müsteşarla görüşür müsteşar Bey Generale olumlu bir tepki vermez sırada operasyonda Selçuk boynundan ağır yaralanır Bayram acil müdahale yapıp Selçuk kan kaybını önler

savaşçı 26 kasım resmi 3

General in aklına Yörük Haydar gelir General Yörük haydari Kılıç timine destek olarak gönderir Yörük Haydar’ın Gökçe adında hanımı vardır hanımı 4 defa tüp bebek denemiş ancak bebekler olmamıştır Gökçe hamile olduğu için Haydar’ın tehlikeli bir operasyonu katılmasını istemez Haydar general emrettiği için ve sevdiği için bu operasyona katılacağını söyler Gökçe sağlık durumunun da iyi olmadığını söylese de iğne ile geçeceğini söyleyip hanımı Gökçe’nin kendisine iğne yapmasını ister Gökçe ilk başta yapmak istemese de Haydar’ın kararlılığını görünce ağrı kesici iğneyi yapar.

savaşçı 26 kasım resmi 4

Haydar emrindeki askerlerin fazlalığını görünce sebebini sorar Çavuş hepsi Gelmek istediğini söyleyince Haydar Olur olmadık bahanelerle sayıyı 10 a düşürür. Haydar timi ile beraber bölgeye bulaşır. Bu sırada Doktor ve adamları ara verdiği çatışya yeniden başlarlar. Teo ise babasının Rojda’yı bulması talimatını yerine getirmek için Rojda’nın izini bulur. Raojda hastanede polis kontrolünde olduğunu öğrenince çıkarmak için plan yapar.

Savaşçı 22. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu