Savaşçı

Savaşçı 23. Bölüm Özeti 3 Aralık Özeti #Kılıç Timi Operasyonda

Savaşçı 23. Bölümde Neler Olacak? Savaşçı 3 Aralıkta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz 

Savaşçı 23. Bölüm Detaylı Özeti

Savaşçı 3 Aralık da Fox Tv ekranlarına gelecek olan 23. Bölümde; Azerbaycan ve Türkiye ortaklı yürütülen petrol boru hattında çalışan mühendisleri kaçıran Temo’nun adamlarına Azerbaycan ve Türkiye özel kuvvetleri birlikte operasyon yapacaklar.  Tema babasının intikamını almak için gelen Kılıç Timine zor anlar yaşatsa da Azerbaycan timi ile teröristleri etkisiz hale getirecek mühendisleri kurtaracaklar.

Savaşçı 23. Bölüm Resmi2

Savaşçı 23. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olmuştu kısaca bahsetmek gerekirse, Yörük Haydar’ kardeşinden telefon gelir. Kardeşi polistir ve takip edildiğini anlamış durumu abisi Yörük Haydar’ı arayıp bilgi verdiği sırada Kirkor ve adamları Haydar’ın kardeşini kaçırır. Haydar bu ana şahit olduğunu için bağırmış ve sağı solu yumruklamıştır. Kaan yüzbaşı ve Albay İbrahim Bozok kendilerini ölümden kurtaran Yörük haydar’a yardım etmek için sınır dışında kalıp polis kardeşinin nere gidebileceğini bildiği kaçakçının evini basarlar. Kaçakçıdan Kirkor kaçırdığını söyler. Yörük Haydar daha önce Kirkor’u öldürdüğünü ve kaçakçının kendisine yalan söylediğini düşünür.

Savaşçı 23. Bölüm Resmi

Ancak gerçek Kirkor’un ölmediğidir. Kaçakçıdan Kirkor’un yerini öğrenirler. Hemen tim halinde bahse konu bölgeye götürür. Temo ise ölen babası Doktoru mezardan çıkarıp yakar. Kılıç timi ve Haydar’ın timi Kirkorun mekanını kuşatır. Kaan yüzbaşı Kirkor’un kim olduğunu merak eder. Haydar yüzbaşı Hakkari’de kobra ile Kirkor’u vurduğunu ama ölmediğini söyler. Kirkorun mekanına giden 3 araçlık konvoyu durdurup çıkan çatışma da terörist unsurları etkisiz hale getirdikten sonra Haydar’ın kardeşi polis memurunu yara almadan kurtarır. Kaan Yüzbaşı işi yarım bırakmayıp ölmüş olması gereken Kirkor’u etkisiz hale getirmeyi teklif eder. Yörük Hayadar bu geri durur mu hemen hazırlıklara başlarlar. Kirkor’un mekanına tebdili kıyafet ile giderler.

Savaşçı 23. Bölüm Resmi1

 

Kirkor ağzına gelen lafları korkusuzca söyler. Karşısında bir anda Yörük Haydar çıkar ve daha önce öldü bilinen Kirkoru bu sefer gerçekten öldürürler. Haydar’a bu sırada hanımının doğum haberi gelince tüm tim hastaneye çıkartma yapar. Haydar oğlunun adını Kaan Bozkurt koyar ve kulağına ezanı da Kaan Yüzbaşı’nın okumasını ister. Bu sırada Kaan’ın annesi artık torun istediğini söyleyip düğün alış verişine gider. Kaan’ı da arayıp bir an evvel evlenmesi konusunda ısrarcı olur.

Savaşçı 23. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu