Savaşçı

Savaşçı 24. Bölüm Detaylı Özeti #Kaan & Aslı

Savaşçı 24. bölümde neler olacak? Savaşçı 10 Aralıkta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz…

Savaşçı 24. Bölüm Özeti

Savaşçı 10 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 24 bölümde; Temo Bozok Yüzbaşının kendisine babası Doktorun yanına göndereceğim demesinin acısını almak için plan yapacak. Bozok ile Haydar birlikte Temo’nun mekanın basmaya gidecekler. Ancak Temo ikisini yakalayacak. Deli haydar ile Bozok esir düşer mi? Asla Hemen gereğini yapıp esarettren kurtulup temo’nun karşısına çıkacaklar. Albay ise İkiliye destek olmak için Kılıç timini gönderecek. Bu arada Albay İbrahim Kopuz ile Piya evlilik yolunda ilk adımı atacaklar. Tek evliliğe adım atacak Albay değildir. Bozok Yüzbaşı evlenmek istediğini Aslı’ya söyler. Server oğlunun mürüvveti için girişimlerde bulunacak. Yıldız ise sadece kendisi bekar kaldığını söyleyip Serdar üsteğmeni sıkıştırır. Serdar bir türlü Kaan komutana Yıldız’ı sevdiğini ve evlenmek istediğini söyleyemez.

savaşçı 10 aralık resmi 4

Savaşçı 24 bölümde neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca değinmek gerekirse Azerbaycan Büyük elçisi Türkiye’deki özel kuvvetlerden kendi özel kuvvetlerine destek olmasını ister Türkiye ve Azerbaycan’ın birlikte yürüttüğü Kuzey Irak’taki Petrol sahasında mühendislerin katılmasından dolayı Kılıç deminden destek ister Kılıç timi kısa sürede toparlanıp bölgeye intikal eder Azerbaycan timi Hem onun gönderdiği adamdan aldığı bilgiye doğru zannedip tam onun tuzağına doğru ilerlemektedir Tamam Azerbaycan timine saldırırsa arkasından Kılıç timinin bölgeye kısa sürede geleceğini bildiği için böyle bir tuzak kurmuştur

savaşçı 10 aralık resmi 1

Ancak Kılıç timinin Bölge son anda yetişmesi ve tuzağa fark etmesiyle başlarına bir sıkıntı gelmeden kurtarırlar Ayrıca çevrede Duran teröristleri etkisiz hale getirirler Kılıç timine beraber Azerbaycan timi mühendislerin tutulduğu belge doğru hareket ederler Kağan Yüzbaşı önden 5 kişilik bir küçük kim oluşturup önce Birlik oluştururlar Öncü Birlik yol kenarında pusu kurmuş 4 teröristi etkisiz hale getirir ve sonunda mühendislerin tutulduğu mağarayı bulurlar bölgeye Temoda gelince bu işin arkasında onun olduğunu hemen anlarlar telsiz konuşmalarında terörist gibi konuşup onları mağaranın çıkarmaya çalışsalar da tema bu tuzağa düşmez ve kılıç timinin yakın olduğunu anlayınca hemen kaçmaya başlar.

savaşçı 10 aralık resmi 2

Murat ve Kürşat hemen arkasından takibe başlar tam onun yanındaki adamı etkisiz hale getirir ancak Temo kaçar yolda bekleyen Doktor kod adlı terörist in sevgilisi Rojda Murat ve Kürtçe de ateş etmeye başlar Rojda Murat ve Kürşat’ı yavaşlatmıştır. Kürşat uzun namlulu silahın olduğunu anlayınca arkadan dolanıp teröristi etkisiz hale getirmeye çalışır ancak terörist son anda silahına sarılınca Kürşat gereğini yapıp teröristi etkisiz hale getirir teröristin yanına geldiğinde teröristin Rojda olduğunu anlar Temo ise arkasına bakmadan kaçmaya devam eder. Kılıç tini ile Azerbaycan timi mühendisleri tutan terörsitleri etkisi hale getirirler.

savaşçı 10 aralık resmi 3

Bu sırada 2 mühendis hafif şekilde yaralanırlar. Kılıç timi mühendisleri  bölgeye yakın hastaneye getirirler. Temo hala vazgeçmiş değildir. Hastaneyi arayıp Bozok Yüzbaşı ile telefonda görüşür. Bozok kırbacın kendisinde olduğunu yakın zamanda babasının yanına göndereceğini söyler.

Savaşçı 24. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu