Savaşçı 26. Bölüm Detaylı Özeti #Piya Ölecek Mi?

Savaşçı 26. Bölümde Neler Olacak? Savaşçı 24 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Savaşçı 26. Bölüm Detaylı Özeti

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin 24 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 26. Bölümünde, Temo yörük haydar ile Kaan Yüzbaşını şehit edemeyince deliden çılgına döner. Bu yüzden Albay İbrahim Bozok’a zarar vermek için Piya’yı kaçıracak. 

Savaşçı Dizisinin 26. bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Kırlangıç Paşa huzur evinde görevleri tarafından bulunamayınca hemen polise haber verirler. Kırlangıç Paşa Karaoğlan da birlikte dışarıda çorba içmeye gitmiştir Bu sırada temonun adamı Haydar ve Kaan’a eziyet etmeye devam eder. Haydar ve Kaan kendilerini öldürmek isteyen temonun adamını Haydar ve Bozok’un ayakları bağlı olmasına rağmen öldürürler.

Temo Bu sırada Amerikalı ile  Türk askerleri karşılığında silah almak için pazarlık yaparlar. Amerikalı Türk askerlerini girmek isteyince Temo Amerikalıyı Kaan ile Haydar’ın tutulduğu yere getirir. Amerikalı askerleri alma karşılığında silah vermeyi kabul eder. Bu sırada Albay İbrahim Kopuz ise her yerde askerlerini aramaya başlar. Amerikalı anlaşma sağlanınca Kaan ile Haydar’ı Tempodan alıp kendi mekanına götürür. Öncü birlik ileri 4 teröristi görürler.

Temoya ulaşması ümidi ile akşama kadar takip ederler. Teröristler gelen askerlere bir yem olduğunu anlayınca Albay İbrahim Kopuz’un emri ile çatışma çıkmadan etkisiz hale getirirler. Albay teröristleri kovuşturmayı başarır. Kaan ile Haydar’ın sınır ötesine kaçırıldığını öğrenirler. Bayındır kırlangıç paşayı huzur evine geri götürüp karargaha gelir. Çiğdem teğmen Bayındır’ın kırlangıç paşa ile birlikte gezdiğini öğrenince haber vermeden gittiği için kızar. Bu sırada muhteşem ikili yanlarındaki teröristleri etkisiz hale getirir. Hemen diğer adamlar fark etmeden olay yerinden uzaklaşmaya çalışırlar.

Amerikalı Türk askerlerinin olmadığını fark edince aramaya çıkarlar ama Kaan ile Haydar çoktan kaybolmuştur. Amerikalı hemen Temonun yanına gelip yardım ister. Temo hemen Kaan ile Haydar’ın peşine düşer. Amerikalıya da burada beklemesini söyler. Kopuz Albay Temonun mekanını basar ama karşısında Amerikalı bulur Albay Amerikalıyı konuşturur. Muhteşem ikili yakalanmamak için durmadan yürür. Haydar ise yaralı olduğu için hızlı şekilde hareket edemezler. Temo ikilinin izini bulur. Kulübede ikiliyi sıkıştırır.

Savaşçı 26. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı 26. Bölüm Detaylı Özeti #Piya Ölecek Mi? (4 Yorum)

  1. Ben ilk görüşte bu bir oyun dedim bu kadını temo ayarlamıştır dedim çünkü hemen hemen aynı anda çıktılar ama eşim yanlış düşündüğümü söyledi bakalım kim haklı

    • nurdan canım albaya aşık gibi bakıyor bende ondan dolayı kafam karıştı. bakışları aşık gibi hatta yurt dışına gitmek istedi albay gelip gitmesine engel oldu şimdi bunları düşününce piya hain değil diyorum diğer taraftan temo ilk fırsatta korumasız duran piyaya bu zamana kadar kesin bir şey yapardı bu da bir gerçek. benim şahsi fikrim piya hain ama emin olmak için biraz araştırayım bir sonuca ulaşırsam buraya yazarım

  2. Filizz tatlım dizinin sonunu izleyemedim fakattttttt şu Pia dan hiç hoşlanmadım ve temonun adamı olduğu nu düşündüm ilk bölümden itibaren. Kırlangıç paşa dediya gidecek oyun yapıyo bence pia hanımm bakslım yanılacakmıyım ama ilk andan nelli pia oyun oynuyor gibi hissettim senin fikrin ne ???

    • ben sonuna kadar izşedim canım bende senin düşündüğünü düşüdüm piye için bir araştırma yaptık genel kanı piya ölecek mi soruları vardı? dikkat edersen kırlangıç paşa ğiya yı uyarmaya gitti ve güvenmediğini söyledi. Kırlangıç paşa yılların askeri ve özel kuvvetlerde ömrünü çürütmüş bir asker rolünde. Bence de piya da bir halt var ama tam alarak emin olayım ona göre bir başlık açacağım canım