Savaşçı 27. Bölüm Detaylı Özeti #Çiğdem Teğmen Şehit Olacak Mı?

Savaşçı 27. Bölümde neler olacak? Savaşçı 31 Aralıkta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Savaşçı 27. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan savaşçı dizisinin 31 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 27 bölümünde Çiğdem Teğmen Şehit olmayacak. Hemen hastaneye kaldırılacak. Hastanede tedavi altına alınacak. 

Savaşçı dizisinin 27. Bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Temo yaralı olduğu için dostluk Piya’nın yanına gelmiştir.  burada orada Albay İbrahim Kopuz da sevgilisi Piya’yı ziyarete gelir. Piya oyunu ortaya çıkmasın diye restoranta gitmesi gerektiğini söyler. Böylelikle Albayı Temodan uzaklaştırır. Bu sırada Yörük Haydar hastanede tedavisi tamamlanır. Bayram eski komutanı Haydar’ı hastaneden çıkartır. Bayram Haydar’ı ordu evine yerleştirir. Taksici de askerlerden para almayınca Haydar böyle insanlar hayatta var mı der. Aslı ile Kaan birlikte yemeğe giderler.

Aynı restorantta Serdar ile Yıldız da orada yemek yerler. Aslı Yıldız ve Serdar’ı erken fark edip restorandan çıkmalarını sağlar. Yıldız ve Serdar kaçar gibi restorandan çıkınca bütün hıncını Serdar’dan alır. Abisi Kaan ile aralarında  olanı açık açık anlatmazsan bir daha görüşmeyeceğini söyler. Kürşat ise Çiğdem’i alıp at çiftliğine getirir. Kürşat at cifligi için çok özel bir yer olduğunu söyler. Çiğdem neden özel olduğunu sorunca Kürşat burası kendi memleketini hatırlattığını söyler. Albay aldığı bilgi dahilinde Temonun yakınlarda gezdiğini ve dikkatli olmasını ister. Bu arada Yıldız, serdar ile olan birlikteliğini söyler.

Albay aldığı istihbarat ile kılıç timini hazır konuma getirir. Albay temonun harekete geçmeden Türkmen katili örgüte darbe vurmak için sınır dışı operasyon düzenler. Kılıç Timine bu operasyonda Çiğdem üsteğmen de katılır. Operasyonda bir de sürpriz isim var. Yörük Haydar da artık Kılıç Timinin bir mensubu olur. Haydar yemin edip görevine başlar. Tim helikopter ile bölgeye intikal eder. Tim operasyonun başarılı olması için timden bir kaç kişi tebdili kıyafet giyer. Aradıkları adam geldiğinde çiğdem teğmen arap kızı gibi giyinip aracın önüne atlar. Adamı belli bir süre durdur. Uzaktan atış yapmasına imkan olmayınca adam gider arkasındaki koruma aracı da Çiğdem tegmeni araca alır.

Kürşat teğmen Çiğdem’in kaçırılmasından Kaan yüzbaşını sorumlu tutar. Kürşat teğmen Kaan yüzbaşını kafa tutar. Kaan operasyon sonrası savunmanı isteyeceğim der. Bu arada Albay İbrahim Kopuz operasyonun iptal olduğu tek amacının Çiğdem’i kurtarmak olduğunu söyler. Çiğdem ise içeride aradıkları adamı etkisiz hale getirip kılıç timinden destek ister.

Savaşçı 27. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın