Savaşçı

Savaşçı 29 Ekim Fragmanı 18. Bölüm Özeti

Fox Tv’de yayınlanan pazar günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Savaşçı 18. Bölüm 29 ekimde yayınlanacak olan bölümde neler olacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz 

savaşçı 29 ekim resmi 1

Savaşçı 29 Ekim Pazar 18. Bölüm Özeti

Savaşcı 18. Bölüm 29 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Turan Başçavuş’un ani ölümü ve sırtından vurulması kılıç timi resmen bileylenmiş, keskinleştirilmiş kılıca döner. Tim en yakın kardeşlerini kaybetmenin acısını almak için var gücü ile çalışacak. Albay İbrahim Kopuz Turan ve Nişanlısını şehit eden katillerden dördüncünün kim olduğunu bilir ama gerçek kimliğini öğrenmek için gerekli girişimlerde bulunur.

 

savaşçı 29 ekim resmi 2

Teo artık başını büyük bela alır. Tim ve Albay artık düşmanın kim olduğunu bilir. Babası doktor ise Elmasın peşine düşer. Kaçıp gitmesini kendine yediremez. Teo ise geri plana çekilmez. Time saldırmak için planlarını devreye koyar. Teo’nun ikinci hedefi Piya ve Albay İbrahimdir. Teo Albay’ın Piya’nın evinde iken saldırıya geçer. Kaan’ın ise başı Doktor’un eşi Elmas ile başı derttedir. Ama Kaan Elmas’tan kurtulacak. Piya çıkan çatışmada yaralanmasını olası.

savaşçı 29 ekim resmi 3

Savaşçı gelecek hafta oynayacak olan 18. bölümde olan olayları bağlamak adına bu hafta neler olduğu kısaca bahsetmek gerekirse; Savaşçı bu haftaki bölümünde ise teo Albay ibrahim kopuz ile piya’nın yeni açtığı mekanda tanışmış hatta kendince Albay’a hikaye anlatır. Turan ise Gülayşe’nin hayatını 2. Kez kurtarır. Turan operasyondan geldikten sonra Türkmen kızı aklından çıkmaz. Kaan Yüzbaşından Gülayşe ile konuşmak için toplama kampına gitmek ister. Kaan aşkın ne demek olduğunu bildiğini söyler ve Tufanın kampa gitmesine müsade eder. Teo ise ortalığı karıştırmakta niyetli.

savaşçı 29 ekim resmi 4

Doktor kod adlı terörist babası ile timi ortadan kaldırmak için plan yapar. Doktor Albay’ın tehlikeli olduğunu   ilk Albaydan başlamanın hata olacağını söylerken hava harekatı başlar ve babası ile irtibatı teo’nun kesilince teo iyiden iyiye Albay’a diş biler. Ancak Albay’ı direk öldürmekten çok Emrindeki askerleri şehit etmenin Albay İbrahim Kopuz’a daha fazla zarar vereceğini düşünürler. Teo Kılıç timinin tüm elemanlarının günlük yaşantısını takibe alırlar.   Doktor Elmas’a bebeğini doğurmaması için baskı yapar. Elmas neden benek istemesiğini sorunca Doktor çocuk zaaf olduğunu ve ayak bağı olduğu için istemediğini söyler.

Savaçcı 29 Ekim Resmi 5

Turan tüm gücünü toplayıp Gülayşe’nin karşısına çıkar. Sevgisini haykırır ama Gülayşe Tura’nın hayatını mahvetmek istemediği için sevgisine karşılık vermez. Turan onca yolu red cevabı aldığı için geri dönmek istemez  ama Gülayşe yolda Turan’ın karşısına çıkar ve Turan ile gitmeye karar verir. Turan Gülayşe’yi hemen Kaan’ın annesinin yanına getirir. Turan çok mutludur sevincinden ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Elmas doktorun baskısından kurtulmalık için kaçar. Bu arada geçen hafta kimse yazmadığı Turan Gülayşe aşkı doğacak demiştik. Bu bölümde Turan ile Gülayşe kınası yapılır. Dizicenter farkını ve kalitesi takip edin dizilerden önce haberiniz olsun. Neyse yazımıza devam edersek Teo kendisine hedef seçmek için tekerleme sayar ve tekerleme Turanda denk gelir. Teo Turan hangi saatte evden çıkar hangi saatte eve girer. Ne yer ne içer tüm yaşantısını takip ettirdiği için plan yapması kolay olur. 

Savaşçı 29 Ekim 18. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu