Savaşçı

Savaşçı 30. Bölüm Özeti 4 Şubat Fragmanı #Kuzgun

Savaşçı 30. bölümde Neler Olacak? Savaşçı 4 Şubat’ta Neler olacak? Savaşçı 4 Şubat Fragmanı çıktı Mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Savaşçı 30. Bölüm Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin 4 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 30. bölüm Özetinde, Kılıç timi itirafçıdan Kuzgun adını alacaklar. Üst düzey terörist olan Kuzgun ile temas sağlayacaklar. Kopuz Albay, Piya’nın verdiği kahvede zehir olduğunu anlayıp zehirli kahveyi içmeyecek. Albay Temoya ulaşmak için Piya’yı kullanacak. Piya, çıkan çatışmada yaralanacak.

Savaşçı 30. Bölüm Resmi 3

Savaşçı 30. Bölüm Özet ve tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta dizide neler yaşandı kısaca bahsedelim. Ceylanpınar sınır kapısından sınırda bir kişinin sınıra doğru geldiği haberini telsizden haber verir. Şahıs teslim olmaya geldiğini söyler. Çok önemli bir bilgi getirdiğini söyleyip telefonunu uzatır. Telefonda hogir kod adlı terörist teslim olmak istediğini gönderdiği adamı ile söyler. Karakol komutanı hemen üst amirine durumu aktarır. Bu arada Yıldız pazar günü kahvaltıya Kürşat ile Çiğdem Teğmeni çağırmıştır.

Savaşçı 30. Bölüm Resmi 1

Serdar da kendisine davet edilmediği halde Yıldız’ı da alıp Aslı’nın evine gelirler. Serdar aynı zamanda diğer Kılıç Timinin üyelerine haber verinde Aslı’nın evi koğuştan farkı kalmaz. Bu sırada Kopuz Albay timi ile birlikte karargaha gelmesi emri gelir. Kılıç timi çok çabuk toplantıya gelir. Kopuz Albay, örgüt içerisindeki çok önemli biri olan ve kod adı “Hogir” olan teröristin Ceylanpınar sınır kapısına gönderdiği adamı ile itirafçı olmak istediğini ama sağ – salim Kuzey Suriye’den çıkarmak için yardım ister. Burada iş Kılıç timine düşer.

Savaşçı 30. Bölüm Resmi 2

Kopuz albay 20 dk içerisinde hazırlanıp bölgeye intikal etmesi talimatını verir. Kılıç timi hemen helikopter ile bahse konu bölgeye gider. bölgeye gelir gelmez itirafçı teröristin sol kolu sargılı olduğunu yanında kolu sargılı olmayan kim varsa gereğinin yapılması talimatı verir. Kılıç timi aradıkları teröristi alır ve helikopter ile buluşma noktasına giderken Çiğdem Teğmen insansız hava aracından teröristlerin tuzak kurduğunu görünce Kılıç timine haber verir. Kopuz Albay helikopterin ineceği yerin koordinatlarını değiştirirler.

Savaşçı 30. Bölüm Resmi

Helikopter gelene kadar sessiz kalan Kılıç timi helikopterin sesi duyulur duyulmaz teröristleri püskürtmek için atağa geçerler. Bu sırada teröristlere de takviye akın akın gelse de Kılıç timi tek tek etkisiz hale getirip yere iniş yapan helikoptere hem hiç kayıp vermeden hem de itirafçı olan teröristi de alıp Ankara’ya getirirler. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu