Savaşçı

Savaşçı 31. Bölüm Özeti (11 Şubat)

Savaşçı 31. bölümde neler olacak? Savaşçı 11 Şubat’ta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Savaşçı 31. Bölüm Özeti

Savaşçı dizisinin 11 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Savaşçı 31. Bölüm Özetinde; Savaşçı Temonun ölümünden sonra karşılarına hep adını duyduğu ama temas sağlamadığı kuzgun ile temas sağlayacak. Piya ise kocasının katili olduğunu düşündüğü Albayı öldürmek ile aşkı arasında kalır. Piya bir kara vermek zorunda bu kararı Albaydan yana kullansa da Albay Piya’nın gerçek yüzünü kahvedeki tahlil sonucu ile öğrenecek.

Savaşçı 30. Bölüm Resmi 2

Savaşçı 31. bölüm Özeti ve tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Albay İbrahim Kopuz şüphelendiği Piya’ya oyun yapar. Kılıç timine bir koordinat verip oraya operasyon yapılması talimatı verir. Bozok yüzbaşı güvenli olmayan hattan Albay koordinat vermez diyerek söylediği adrese gitmeyerek Albay’ın peşine düşer. albay ise Piya’nın yaptığı kahvede bir madde katıldığı anlayıp Piya’nın vicdan yapmasını sağlayınca Piya yanlışlıkla çarpmış gibi yapıp Albay’ın elindeki kahveyi yere döker. Albay da şüphelerinde haklı olduğunu bir kez daha anlamıştır.

Savaşçı 31. bölüm Resmi 2

Yere düşen kahveden Piya’ya çaktırmadan örnek alıp Çiğden Teğmene getirip test etmesini ister. Bu arada Temo da ülkeden kaçıp asker ve polisten kurtulmak ister. O yüzden sınır dışında kaçakçı grup ile anlaşıp para karşılığında ülkenden çıkmaya çalışır. Kaçakçı grup içerisinde Jandarma istihbaratın saha elemanı temoyu hemen tanıyıp ilgililere bilgi verince haber çok geçmeden Kılıç Timine ulaşır. Albay hemen timi toplayıp gerekli bilgileri verdikten sonra kılıç timi bölgeye intikal eder. bu arada Temo içeriden bilgi sızdırdığını anladığı askeri yaralayarak kaçar. 

Savaşçı 31. Bölüm Resmi - Kılıç Timi Operasyonda

Kılıç timi arazi arama sırasında Jandarma istihbarat personeline ulaşır. Hasan Kılıç timine gerekli bilgileri aktardıktan sonra evladını devlete ve millete emanet edip şehit olur. Kaan yüzbaşı teslim çağrısı olmayacağını ve temoyu gördükleri yerde öldürme talimatı verir. Temo ise sınırı geçer. Beraberindeki kaçakçı gruba da şov yapıp yanlarından ayrılır. Temo kendisinin arkasından Kılıç timinin geleceğinden emin olduğu için Timin geleceği geçide tuzak kurar ve Kılıç Timinin gelmesini beklerler. Kılıç timi ise temonun kurduğu pusuya öncü kılıç timi düşer.

Savaşçı 31. bölüm Resmi 1

Kaan yüzbaşı hemen aradaki mesafeyi kapatsa da temo Murat teğmeni keskin nişancı silahı ile vurur. Bozok hemen bölgeye helikopter gelmesini ister. Albay da hemen buluşma noktasına helikopter sevk eder. Murat teğmen hemen hastaneye kaldırılır. Ancak durumu ağırdır. Murat hastaneye gidemeden yolda şehit olur. Albay bu son şehit olacak diyerek timini de alıp bölgeye intikal eder.

Savaşçı 11 Şubat Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu