Savaşçı

Savaşçı 5 Kasım Fragmanı 19. Bölüm Özeti Temonun Planı

Savaşçı 5 Kasım’da yayınlanacak olan 19. Bölümünde neler yaşanacağını Teonun hain planlarını   yazımızın devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

savaşçı 5 kasım resmi 1

Savaşçı 19. Bölüm Detaylı Özeti

Savaşçı dizisinin Gelecek hafta yani 5 Kasım‘da yayınlanacak olan 19 bölümünde; doktor kod adlı terörist baraj eyleminde başarısı olmasından dolayı bütün suçu Rojda atar Temo ise babası doktorun eyleminin başarısız olmasından dolayı kendisi büyük bir Eylem hazırlığı içerisindedir tek hedefi kılıç timidir. Aslı ile Kaan’ın arası konferans salonundaki söylediklerinden dolayı Hala açıktır. Temo babası öldüğünü düşünüp kılıç timini havaya uçurmak için plan yapar. Temo babasına karşılık Astsubay Bayram’ın oğlu Eren’i kaçırıp karşılıklı değiştirmek ister. 

savaşçı 5 kasım resmi 2

 

Savaşçı dizisinin gelecek hafta yayınlanacak olan 19. bölümünde neler yaşanacağını anlayabilmek için bu hafta dizide hangi olaylar olduğunu kısaca değinelim. Rojda kod adlı terörist yani doktorun sevgilisi Elmas Kaan’ın kafasına silah Dayar ancak uzman bir asker olan Kaan durumu tersine çevirip elması kıskıvrak yakalar sorgulamak için özel kuvvetler Komutanlığına götürür Elmas sorguda kimseye konuşmayacağım sadece Kaan yüzbaşı’na  konuşacağını söyler. Bunun üzerine sorguya Kaan Yüzbaşı girer ancak kayda değer hiçbir bilgi vermez sadece ailesini Albay İbrahim Kopuz’un öldürdüğünü ve bunu itiraf etmesi halinde Doktor kod adlı teröristin yapacağı eylemleri söyleyeceğini dile getirir.

savaşçı 5 kasım resmi 4

 

Durumu haber alan Albay İbrahim Kopuz sorguya kendisi gelir yılların verdiği tecrübe ile Rojda sorgudaki direncini kırar ancak konuşmaz Kağan Yüzbaşı son kez Rojda ya gidip bir daha gelmeyeceğini son şansı olduğunu söylemesi üzerine Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile anlaşmak istediğini söyledikten sonra doktor kod adlı terörist 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında bir Barajı patlatacağını ve bu baraj güzergahında olan Jandarma Karakolu’nu basıp Şehit edeceğini söyler. Ancak hangi Barajı olduğunu söylemez. Özel Kuvvetler Komutanlığı Rojda’nın verdiği bu istihbarattan sonra alarm durumuna geçer.

savaşçı 5 kasım resmi 2 1

 

Kılıç timi acil koduyla toplanır. Bu arada Serdar Kaan yüzbaşının kardeşi Yıldızı okuldan alıp güzel bir restoranta götürür tesadüf o ki Kılıç timinden Galip ve yanındaki bu ikiliye görür. İmalarla Kaan yüzbaşının söyleme konusunda tehditlerde bulunurlar. Yıldız ve Serdar rezil oldukları ile kalırlar Albay İbrahim Kopuz Rojda öyle bir blöf yapar ki Rojda eylemin yapılacağı barajın adını söyler Kılıç timi vakit kaybetmeden Köybaşı Barajı’na doğru yola çıkar. Kılıç timi geldiklerinde çatışma başlamış olduğunu görürler.  Doktor ve ekibini Kılıç timi püskürtmeyi başarır.

Savaşçı 5 Kasım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu